"Mega Color" Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Dariusz Cwikliński

Producenci farb i lakierów
ul. Bema 38, 63-400 Ostrów Wielkopolski wielkopolskie
(2 reviews) napisz opinię

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Producenci farb i lakierów. "Mega Color" Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Dariusz Cwikliński ma swoją siedzibę w miejscowości Ostrów Wielkopolski w województwie wielkopolskim.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: (62) 73... lub mailową: eurochem@vp.pl
Z przedstawicielem firmy "Mega Color" Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Dariusz Cwikliński możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 63-400 Ostrów Wielkopolski ul. Bema 38,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Uważamy, że "Mega Color" Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Dariusz Cwikliński poprzez doświadczenie swoich Pracowników w branży zapewni swoim Klientom właściwy poziom obsługi i kompetencji.

Opinie

(2 reviews) napisz opinię
J
Jerzy
Jeśli chodzi o lakiery samochodowe, to nie znam w Polsce lepszego producenta. Przede wszystkim są trwałe, a po drugie ceny tez dobre.
A
Andrzej
Polecam świetna współpraca, najlepiej doradzą
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.