Pik Stępień I.

Sprzęt na najwyższym poziomie

Montaż i sprzedaż żaluzji i rolet
ul. Gimnazjalna 10, 63-400 Ostrów Wielkopolski wielkopolskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(1 opinia) napisz opinię
Pik Stępień I.

Informacje

Opis działalności
Firma Pik, której właścicielką jest Izabela Stępień, oferuje szeroką gamę produktów z branży związanej z roletami i żaluzjami. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Ostrowie Wielkopolskim i działamy od 1994 roku. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Firma Handlowa PIK specjalizuje się w sprzedaży i produkcji siatek do okien i drzwi. Jeżeli są Państwo zainteresowani zabezpieczeniem swojego mieszkania przed owadami to zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, w których można znaleźć wysokiej jakości moskitiery.

Pik wykonuje między innymi:
- moskitiery,
- rolety zewnętrzne,
- bramy rolowane i garażowe,
- żaluzje fasadowe,
- markizy,
- rolety dachowe,
- żaluzje drewniane i aluminiowe,
- plisy,
- rolety wewnętrzne.

Sprzedajemy wiele rodzajów moskitier, jak na przykład moskitiery łukowe, drzwiowe czy też ramowe. Nadają się one zarówno do drzwi i okien wykonanych z PCV, drewna czy aluminium. Produkujemy także kompletny system verticali do żaluzji poziomych. Poza tym można u nas zakupić rolety dostosowane do odpowiedniej pory doby.

Pracownicy firmy służą specjalistycznym doradztwem i odpowiednio dostosują produkt do Państwa potrzeb. Dopasujemy daną roletę, żaluzję czy moskitierę do wymagań Klienta, by zaoferować mu idealny produkt, który spełnia jego wszystkie oczekiwania. Gwarantujemy terminową realizację, wysoką jakość oraz atrakcyjne ceny.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i zachęcamy do skorzystania z oferty firmy Pik.

Marki i specjalizacje
rolety pod zabudowę, sprzedaż detaliczna i hurtowa żaluzji i rolet, naprawa i serwis żaluzji i rolet, żaluzje drewniane, żaluzje, rolety, moskitiery, systemy zabezpieczeń okiennych, zasłony rzymskie
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
wielkopolskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
S
Sylwia
Z zakupionych żaluzji jestem bardzo zadowolona. Dobrze chronią przed słońcem, montaż łatwy, wykonane porządnie. Udany zakup.