Opał-Bud Sprzedaż Opału i Materiałów Budowlanych Janusz Pietryga Krzysztof Michalski

Materiały opałowe o wysokiej kaloryczności

Materiały opałowe
ul. Grabowska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Opał-Bud Sprzedaż Opału i Materiałów Budowlanych Janusz Pietryga Krzysztof Michalski

Informacje

Opis działalności
Opał Bud to firma, której właścicielami są Janusz Pietryga oraz Krzysztof Michalski. Działalność istnieje od 2007 roku i zlokalizowana jest w Ostrowie Wielkopolskim. Opał Bud oferuje sprzedaż opału oraz materiałów budowlanych.
Produkty i usługi
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Ma to ogromny wpływ na jakość świadczonych usług. Wiemy, jak powinien wyglądać dobrej jakości opał. Mamy świadomość, że aby Klient do nas wrócił, należy sprzedać coś więcej niż zwykły produkt. Z tego powodu oferujemy Państwu najwyższej jakości materiały opałowe, które cechują się wysoką kalorycznością oraz atrakcyjnymi cenami. Nasi Klienci zakupią u nas miał węglowy, groszek, orzech, kostkę oraz eko-groszek.

Ponadto zajmujemy się sprzedażą artykułów budowlanych pochodzących od renomowanych dostawców. Oferujemy między innymi akcesoria malarskie, w tym pędzle, wałki, folie oraz farby.

Zakupią Państwo u nas materiały, takie jak:
- cement, wapno, cegła,
- pustaki żużlowe, bloczki betonowe,
- beton komórkowy,
- papy nawierzchniowe, izolacyjne oraz termozgrzewalne,
- zaprawy klejowe oraz murarskie,
- gipsy, płyty kartonowo-gipsowe,
- styropian, lepiki, folia,
- piasek, żwir, kruszywo.

Zapewniamy Państwu transport wszystkich zakupionych materiałów. Gwarantujemy satysfakcję, najwyższą jakość oraz profesjonalną obsługę.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Opał Bud to firma, która zlokalizowana jest w Ostrowie Wielkopolskim. Zachęcamy także do zapoznania się ze szczegółami oferty na naszej stronie internetowej.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń