"Przedsiębiorstwo Handlowe - Kada" Sp. z o.o.

ul. Kaliska 61, 63-400 Ostrów Wielkopolski wielkopolskie
poniedziałek 08:00 - 18:00
wtorek 08:00 - 18:00
środa 08:00 - 18:00
czwartek 08:00 - 18:00
piątek 08:00 - 18:00
sobota 08:00 - 14:00
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(62) 592 11 60
627351015
Adres korespondencyjny
ul. Kaliska 61, 63-400 Ostrów Wielkopolski wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Zapraszamy do kontaktu, udzielę niezbędnych informacji! Nasza firma zajmuje się sprzedażą płytek ceramicznych i wyposażenia łazienek. Wieloletnie doświadczenie na rynku polskim pozwala nam rzetelnie doradzać swoim klientom, co zostało potwierdzone w wielu słowach uznania, które otrzymaliśmy.
Produkty i usługi
Historia naszego przedsiębiorstwa ma swoje korzenie w tradycji kupieckiej rodu Kazowskich rozpoczętej po zakończeniu II wojny światowej. Obecni właściciele firmy Państwo Danuta, Justyna i Ryszard Kazowscy kontynuują działalność handlową rodziny wraz z gronem nieocenionych współpracowników.
Początek to rok 1981, poprzez wiele branż w roku 1990 w sklepie przy ulicy Raszkowskiej 16 po gruntownej modernizacji i zmianie wystroju pojawiły się pierwsze płytki ceramiczne oraz wykładziny podłogowe. Początkowo wyłącznie importowane z Włoch, Hiszpanii, Belgii i Holandii. Skromna powierzchnia ekspozycyjna doprowadziła w 1996 roku do wybudowania nowego pawilonu przy ulicy Raszkowskiej. Na powierzchni 300 metrów kwadratowych wyeksponowano wykładziny podłogowe, dywanowe i PCV.
Kolejnymilowy krok w historii naszej firmy miał miejsce w 1998 roku. Otwarto wtedy drugi sklep przy ulicy Kaliskiej 61/63, gdzie na 750 metrach kwadratowych prowadzimy sprzedaż płytek ceramicznych, wyposażenia łazienek, marmuru, korka oraz obiektowych wykładzin PCV i chemii budowlanej.

Oferujemy kompleksowe doradztwo w doborze materiałów do gustu naszego Klienta.Zapraszamy Państwa do nas zarówno tych,co mają pomysł na swoją łazienkę,jak i tych,którzy szukają inspiracji.Doradzimy każdemu Klientowi,który nas odwiedzi.

Nasza oferta obejmuje szeroki asortyment towarowy i cenowy dopasowany do kieszeni każdego klienta. Nasza ekspozycja wykonana jest zarówno w boksach imitujących prawdziwe pomieszczenia, często naturalnej wielkości oraz szafy ekspozycyjne. Jesteśmy w małej grupie firm mogącej prezentować klientom całkowicie uruchomione wanny oraz kabiny parowe w całym zakresie ich możliwości.

Prowadzimy sprzedaż gotówkową oraz ratalną. Klient może dokonać równiez płatności kartami płatniczymi.

Zapraszamy państwa do odwiedzin oraz zakupów w naszej firmie.
Marki i specjalizacje
Paradyż, Kwadro, Tubądzin, Domino, Cersanit, Opoczno, Nowa Gala, CeramikaGres, Milo, Ceramika Color, Pilch, Cerkolor, Cerrad, Klinkier Przysucha, Midas, Dunin, Stegu, Stones.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń