Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki sp. z o.o.

Oferujemy systemy automatyki i informatyki dla różnego rodzaju gałęzi przemysłu

Automatyka
ul. Krotoszyńska 35, 63-400 Ostrów Wielkopolski wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Strona www
Telefon
(62) 735 79 61
Adres korespondencyjny
ul. Krotoszyńska 35, 63-400 Ostrów Wielkopolski wielkopolskie
Może cię zainteresować

Informacje

O nas
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku, dzięki temu możemy oferować nasze usługi na wysokim poziomie. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę, która cechuje się profesjonalizmem, rzetelnością oraz indywidualnym podejściem dla każdego kontrahenta. Dostarczamy spersonalizowane, dopracowane funkcjonalnie rozwiązania, które podnoszą efektywność i jakość realizowanych procesów technologicznych. Od momentu powstania w 2005 roku przebyliśmy pełną wyzwań drogę, której efektem jest dzisiejsza gotowość do realizacji projektów o bardzo wysokim poziomie technicznym, dla wielu branż.

Naszą ofertę kierujemy do takich gałęzi przemysłowych jak:
- ciepłownictwo,
- przemysł maszynowy,
- robotyka i przemysł motoryzacyjny,
- przemysł spożywczy,
- przemysł chemiczny, hutniczy, górniczy,
- gazownictwo,
- budownictwo,
- gospodarka wodno-ściekowa,
- ochrona środowiska,
- energetyka i elektroenergetyka.

Ponadto proponujemy nasze usługi, które obejmują m.in. inwestycję pod klucz od koncepcji, przez wdrożenie, po opiekę serwisową, a także projektowanie niezawodnych instalacji przemysłowych, dobór komponentów i kompletację dostaw, montaż rozdzielnic, prefabrykację szaf i pulpitów oraz kompleksowe prace montażowe i rozruchowe. Ponadto zapewniamy oprogramowanie sterowników, systemów wizualizacji i paneli, a także szybką diagnostykę i naprawę automatyki oraz konserwację automatyki przemysłowej.

Wdrożone i efektywnie działające systemy automatyki to najlepsze potwierdzenie jakości naszych usług. Realizowaliśmy projekty zarówno dla polskich, jak i zagranicznych Inwestorów. Wielu z nich przyznało nam status Zaufanego Dostawcy.

Dlatego serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Więcej informacji dotyczących naszej działalności znajdą Państwo na stronie internetowej.
Opis działalności
Prowadzimy Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o., która na rynku istnieje nieprzerwanie od 2005 roku. Swoją siedzibę mamy w Ostrowie Wielkopolskim. Na co dzień dostarczamy systemy sterowania i informatyczne dla nowych instalacji oraz modernizujemy istniejące obiekty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi na terenie całego kraju, m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń