"Usługi Instalacyjno-Budowlane Handel" Szlachta Andrzej Andrzej Szlachta

Budowa i wykończenia pod klucz
ul. Leszczynowa 1a, 63-400 Ostrów Wielkopolski wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

Telefon
605 657 520
Adres korespondencyjny
ul. Leszczynowa 1a, 63-400 Ostrów Wielkopolski wielkopolskie

Informacje

Firma "Usługi Instalacyjno-Budowlane Handel" Szlachta Andrzej Andrzej Szlachta z siedzibą w miejscowości Ostrów Wielkopolski świadczy swoje usługi w branży Budowa i wykończenia pod klucz.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z "Usługi Instalacyjno-Budowlane Handel" Szlachta Andrzej Andrzej Szlachta poprzez telefon: 605 657 520 .
Adres wykonywania działalności przez "Usługi Instalacyjno-Budowlane Handel" Szlachta Andrzej Andrzej Szlachta to ul. Leszczynowa 1a, 63-400 Ostrów Wielkopolski. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Mamy nadzieję, że w ofercie firmy "Usługi Instalacyjno-Budowlane Handel" Szlachta Andrzej Andrzej Szlachta znajdziesz to, czego poszukujesz. Firma dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nią usługi były na jak najwyższym poziomie.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.