Adrian Serbakowski PHU Electrogt

Urządzenia elektryczne
ul. Niesiołowskiego 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

Telefon
724 722 589
Adres korespondencyjny
ul. Niesiołowskiego 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski wielkopolskie

Informacje

Firma Adrian Serbakowski PHU Electrogt prowadzi działalność w branży Urządzenia elektryczne. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Ostrów Wielkopolski w województwie wielkopolskim.
Pracownicy Adrian Serbakowski PHU Electrogt udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: electrogt1@gmail.com lub telefon: 724 722 589
Z przedstawicielem firmy Adrian Serbakowski PHU Electrogt możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 63-400 Ostrów Wielkopolski ul. Niesiołowskiego 1,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Zakres działalności większości przedsiębiorstw z branży obejmuje m.in:
Mamy nadzieję, że w ofercie firmy Adrian Serbakowski PHU Electrogt znajdziesz to, czego poszukujesz. Firma dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nią usługi były na jak najwyższym poziomie.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.