Brado s.c.

Automatyczne i nowoczesne bramy dla posesji mieszkalnej i firmowej

Bramy i ogrodzenia
ul. Odolanowska 97, 63-400 Ostrów Wielkopolski wielkopolskie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
(62) 592 32 20
Może cię zainteresować
Brado s.c.

Informacje

Opis działalności
Brado to firma z Ostrowa Wielkopolskiego, która działa na polskim rynku od 2012 roku. Zajmujemy się sprzedażą bram garażowych, okien i drzwi. W asortymencie znajdują się produkty importowane z różnych części Europy, a także nasze krajowe wyroby. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Nasza firma jest w bezpośrednim kontakcie z producentami artykułów, które oferujemy. Dzięki temu produkty w salonie Brado możecie Państwo zakupić w bardzo przystępnych cenach, a na każdy zakupiony towar otrzymujecie gwarancję. W naszej ofercie znajdują się:
- bramy garażowe,
- drzwi boczne,
- napędy do bram,
- drzwi wejściowe do domu,
- drzwi wewnętrzne,
- okna,
- technika przeładunku.

Oferujemy Państwu bramy garażowe segmentowe, które zapewniają bardzo dużo miejsca na podjeździe ze względu na pionowe otwieranie. Sprzedajemy bramy segmentowe firmy Hörmann, które wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Przede wszystkim są bardzo bezpieczne i chronią garaż przed włamaniem.

W naszej ofercie znajdują się również bramy uchylne z wbudowaną nowoczesną techniką. Mnogość ich wzorów, kolorów i materiałów wykonania sprawia, że można je dopasować do różnych stylów obiektu. Bramy dostępne są z klasycznymi przetłoczeniami oraz oryginalnymi kasetonami.

Osobom, którym zależy na dodatkowej przestrzeni na parkingu, polecamy rolowaną bramę RollMatic. Jest idealna do garaży z niewielkim nadprożem. Jej profile wykonano z aluminium, które jest odporne na korozję.

W sprzedaży posiadamy też bramy przemysłowe segmentowe, szybkobieżne i rolowane.

Udostępniamy liczne napędy do bram marki HörmanN, które działają bezawaryjnie przez wiele lat. Zamontowano w nich system sterowania radiowego BiSecur, który posiada funkcję odczytu położenia bramy.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Brado z Ostrowa Wielkopolskiego oraz na naszą stronę internetową.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
wielkopolskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
P
polak
Polecam ich bramy. Są bardzo dobrze wykonane. Mają dodatkową warstwę, która ochrania garaż przed wydostawaniem się ciepła. Zamontowałem też u nich napęd do bramy dzięki, któremu mogę ją otwierać pilotem.
Z
Zuzka
Budując nasz dom, zastanawialiśmy się nad rodzajem bramy do garażu. Bardzo pomogli nam w tym ekspedienci z salonu Brado. Polecili nam bramę segmentową, która otwiera się pionowo. Dzięki temu mamy teraz o wiele więcej miejsca na parkingu, gdzie może parkować jeszcze jedno auto.