Brado s.c.

Sprzedaż okien termoizolacyjnych

ul. Odolanowska 97, 63-400 Ostrów Wielkopolski wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(62) 592 32 20
Brado s.c.

Informacje

Opis działalności
Firma Brado znajduje się w Ostrowie Wielkopolskim i zajmuje się dystrybucją okien klasy premium i klasy średniej. Wszystkie nasze systemy okienne zapewniają wysoką efektywność energetyczną. Zapewniamy Państwu usługi gwarancyjne i pogwarancyjne. Zapraszamy.
Produkty i usługi
W salonie Brado znajdziecie Państwo ekspozycje wielu produktów, a nasza kadra chętnie opowie o parametrach izolacyjnych i termicznych każdego okna. W naszej ofercie przodującą marką jest firma Petecki, która dostarcza nam doskonałej klasy produkty w różnych klasach i cenach.

Do naszych usług należy:
- sprzedaż okien,
- montaż okien,
- serwis okien,
- montaż parapetów zewnętrznych,
- montaż parapetów wewnętrznych.

Model okna Petecki Future Line 82 MD jest oparty na profilu Rehau Geneo. Materiał wykonania to tworzywo kompozytowe z włóknem szklanych. Doskonale pasuje do domów niskoenergetycznych i pasywnych. W oknie zamontowano sześciokomorowe profile, które zapewniają dużą sztywność. Dzięki środkowej uszczelce do pomieszczenia nie dostaje się chłodne powietrze. Produkt jest skierowany do najbardziej wymagających Klientów i charakteryzuje się wysokimi parametrami technicznymi.

Do budynków jednorodzinnych i wielorodzinnych polecamy okno PETECKI IMPRESSIVE Line 70 P. Ścianki zostały skonstruowane z polichlorku winylu, mają 3 mm grubości i spełniają standardy ekologiczne oraz budowlane. W oknie można zastosować aż 40 kolorów szybowych. Okno ma wysokie parametry izolacyjne i akustyczne.

Oferujemy okna PCV oraz okna drewniane. Nasi montażyści szybko realizują usługi w lokalu Klienta.

W celu uzyskaniu więcej informacji zapraszamy do kontaktu z firmą Brado z Ostrowa Wielkopolskiego i na naszą stronę internetową.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń