Usługi Ogólno-Budowlane Krzysztof Gancarz

Budowa i wykończenia pod klucz
ul. Piłsudskiego 47B l. 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

Adres korespondencyjny
ul. Piłsudskiego 47B l. 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski wielkopolskie

Informacje

Firma Usługi Ogólno-Budowlane Krzysztof Gancarz prowadzi działalność w branży Budowa i wykończenia pod klucz. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Ostrów Wielkopolski w województwie wielkopolskim.
Pracownicy Usługi Ogólno-Budowlane Krzysztof Gancarz udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: krzysztof_gancarz@poczta.onet.pl
Jeśli chcesz nawiązać z Usługi Ogólno-Budowlane Krzysztof Gancarz kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 63-400 Ostrów Wielkopolski ul. Piłsudskiego 47B l. 1,.
Mamy nadzieję, że w ofercie firmy Usługi Ogólno-Budowlane Krzysztof Gancarz znajdziesz to, czego poszukujesz. Firma dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nią usługi były na jak najwyższym poziomie.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.