"Budrem" Sp. z o.o. Zakład Budowlano-Remontowy Multibox Sp.k.

Konstrukcje stalowe
ul. Poznańska 87, 63-400 Ostrów Wielkopolski wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

Telefon
(62) 735 94 10

Informacje

Firma "Budrem" Sp. z o.o. Zakład Budowlano-Remontowy Multibox Sp.k. prowadzi działalność w branży Konstrukcje stalowe. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Ostrów Wielkopolski w województwie wielkopolskim.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności "Budrem" Sp. z o.o. Zakład Budowlano-Remontowy Multibox Sp.k., skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: (62) 735 94 10
Jeśli chcesz nawiązać z "Budrem" Sp. z o.o. Zakład Budowlano-Remontowy Multibox Sp.k. kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 63-400 Ostrów Wielkopolski ul. Poznańska 87,.
Przedsiębiorstwa operujące w branży w większości oferują:
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych "Budrem" Sp. z o.o. Zakład Budowlano-Remontowy Multibox Sp.k..

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.