"Gws" Firma Geologiczno-Wiertniczo-Studniarska Przemysław Kempiński

Geolodzy i geofizycy
ul. Prusa 3 b l. 10, 63-400 Ostrów Wielkopolski wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

Informacje

Głównym profilem działalności firmy "Gws" Firma Geologiczno-Wiertniczo-Studniarska Przemysław Kempiński jest Geolodzy i geofizycy. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Ostrów Wielkopolski w województwie wielkopolskim.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności "Gws" Firma Geologiczno-Wiertniczo-Studniarska Przemysław Kempiński, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: 506 773 339
Z przedstawicielem firmy "Gws" Firma Geologiczno-Wiertniczo-Studniarska Przemysław Kempiński możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 63-400 Ostrów Wielkopolski ul. Prusa 3 b l. 10,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Mamy nadzieję, że już niedługo dołączysz do zadowolonych klientów firmy "Gws" Firma Geologiczno-Wiertniczo-Studniarska Przemysław Kempiński. Zachęcamy do pozostawienia opinii o firmie w naszej sekcji “Oceny i opinie”.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.