Rainbow Angielski dla wszystkich

Kursy języka angielskiego

Szkoły i kursy językowe
ul. Różana 27, 63-400 Ostrów Wielkopolski wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Rainbow Angielski dla wszystkich
ul. Różana 27, 63-400 Ostrów Wielkopolski wielkopolskie
NIP
6222246526
Telefon
Rainbow Angielski dla wszystkich

Informacje

Opis działalności firmy Rainbow Angielski dla wszystkich w Ostrów Wielkopolski
Przedsiębiorstwo Rainbow specjalizuje się w przeprowadzaniu kursów z języka angielskiego. Siedziba działalności mieści się w Ostrowie Wielkopolskim. Właścicielką jest Grażyna Brzezicha, która zaprasza do kontaktu.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności jest profesjonalny kurs języka angielskiego. Przedsiębiorstwo Rainbow specjalizuje się w przeprowadzaniu kursów zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Działa w tym zakresie od 2005 roku. W ofercie znajduje się między innymi angielski biznesowy i dla wojska. W zakres usług wchodzą również:

- angielski przez skype,
- tłumaczenia,
- metoda bezpośrednia,
- angielski dla przedszkoli,
- angielski dla maturzystów online,
- przygotowanie do egzaminów.

Szkoła językowa prowadzi lekcje dziecięce dla różnych grup wiekowych. Wyróżnia się grupy 0-3, 3-6, 6-12, 12-19. Poszczególne działania mają na celu wesprzeć ogólny rozwój dziecka, nauczyć poprawnej wymowy oraz wzmocnić fonikę, oraz umiejętność czytania i pisania w języku angielskim. Kursy przeprowadzane są w małych grupach i przyjaznej atmosferze. Klienci mogą liczyć na atrakcyjne ceny i specjalne rabaty.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości zachęca się do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.
Zasięg działania
Firma Rainbow Angielski dla wszystkich z lokalizacji: Ostrów Wielkopolski świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kaliski, kępiński, milicki, oleśnicki, ostrzeszowski, pleszewski, sieradzki, turecki, wrzesiński

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń