Wytwórnia Sprężyn Grześkowiak Sp. z o.o. Sp. k.

Wysokiej jakości sprężyny

Produkcja sprężyn
ul. Wiejska 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(62) 735 25 39
Wytwórnia Sprężyn Grześkowiak Sp. z o.o. Sp. k.

Informacje

Opis działalności
Zajmujemy się produkcją sprężyn. Działamy od 1981 roku. Nasza siedziba znajduje się w Ostrowie Wielkopolskim. Wszystkich zainteresowanych wysokiej jakości sprężynami zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Produkty i usługi
Podstawowym obszarem naszej działalności jest produkcja sprężyn. Wykonujemy je z drutu patentowanego w zakresie średnic 0.2 ÷ 16mm. Do produkcji wykorzystujemy także druty sprężynowe nierdzewne. W produkcji mamy również sprężyny z taśm sprężystych i innych materiałów – wszystko zależy od potrzeb klienta. Mamy także sprężyny talerzowe. Nasze produkty powstają zarówno z polskich, jak i zagranicznych materiałów – współpracujemy z producentami z takich krajów jak Szwecja, Hiszpania czy Niemcy. Jeżeli nie jesteś pewien, jaka sprężyna sprawdzi się w Twoim przypadku, to służymy radą.

W naszej ofercie znajdziesz takie produkty, jak między innymi:
- sprężyny naciskowe,
- sprężyny naciągowe,
- sprężyny skrętowe,
- sprężyny kształtowe,
- sprężyny spiralne,
- sprężyny talerzowe,
- sprężyny kształtowe według wymagań klienta,
- sprężyny nietypowe.

Dzięki stosowaniu wyselekcjonowanych materiałów nasze sprężyny są najwyższej możliwej jakości i sprawdzą się w różnego rodzaju pracach. Naszym klientom gwarantujemy sto procent zadowolenia ze zrealizowanego przez nas zlecenia. Dysponujemy rozbudowanym technologicznie parkiem maszynowym, dzięki któremu nasze prace przebiegają sprawnie i bezawaryjnie – nasi klienci mogą więc liczyć na terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Wytwórnia Sprężyn Grześkowiak.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń