Usługi Ogólnobudowlane Szymon Bartnik

Budowa i wykończenia pod klucz
ul. Wrocławska 108d lok. 11, 63-400 Ostrów Wielkopolski wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)
Telefon
601 712 679
Adres korespondencyjny
ul. Wrocławska 108d lok. 11, 63-400 Ostrów Wielkopolski wielkopolskie

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Budowa i wykończenia pod klucz. Usługi Ogólnobudowlane Szymon Bartnik ma swoją siedzibę w miejscowości Ostrów Wielkopolski w województwie wielkopolskim.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze mailowej: szymon.bartnik@grupa-szymbud.pl lub telefonicznej 601 712 679 możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Adres wykonywania działalności przez Usługi Ogólnobudowlane Szymon Bartnik to ul. Wrocławska 108d lok. 11, 63-400 Ostrów Wielkopolski. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Usługi Ogólnobudowlane Szymon Bartnik.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.