Podomedica - Gabinet Podologiczny Agnieszka Wałęsa

Twoje stopy w dobrych rękach!

Gabinety podologiczne
ul. Wrocławska 25a, 63-400 Ostrów Wielkopolski wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
608 676 716
Adres korespondencyjny
ul. Wrocławska 25a, 63-400 Ostrów Wielkopolski wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Profesjonalny gabinet podologiczny w Twoim mieście!
Produkty i usługi
GABINET PODOLOGICZNY to specjalistyczny gabinet, charakteryzujący się najwyższymi normami bezpieczeństwa związanymi z zabiegami na stopach. Nasz gabinet przystosowany jest do leczenia i pielęgnacji stóp, a jego usytuowanie w budynku laboratorium, powoduje, że nasi Pacjenci na miejscu mogą wykonać wszelkie badania…

Specjalistyczny sprzęt podologiczny pozwala na wygodną oraz kompleksową obsługę Pacjenta.Nasi Pacjenci mogą być spokojni, mając pewność , że każdy zabieg wykonywany jest bądź na wysterylizowanym sprzęcie bądź z użyciem narzędzi jednorazowych. To bardzo istotne z uwagi na fakt, iż szczególnie stopy narażone są na wiele chorób takich jak grzybice czy brodawki.

Dostępność na miejscu profesjonalnych środków do pielęgnacji stóp umożliwia nie tylko leczenie ale też profilaktykęna najwyższym, międzynarodowym poziomie. Podologia szczególnie mocno rozwinięta jest w Niemczech i stamtąd w szczególności czerpiemy know-how oraz sprzęt i kosmetyki do pielęgnacji stóp.

Agnieszka Wałęsa

Specjalista podolog, magister kosmetologii.

Z wyróżnieniem ukończyła Wyższą Szkołę Zdrowia i Urody w Poznaniu, na wydziale Kosmetologia, specjalizując się na kierunku Podologia. Praca magisterska na temat wpływu flawonoidów, karotenoidów i chlorofili na zdrowie, została wyróżniona spośród ponad 100 na roku. Uczyła się u najlepszych praktyków w kraju, odbyła praktyki oraz kompleksowy kurs podologiczny w SGK. Satin, swoją wiedzę konfrontowała podczas praktycznych kursów w Centrum Podologicznym Na Zdrowiu u Pani Magdaleny Hafezi-Chojeckiej – utytułowanej Podolog, prowadzącej gabinety podologiczne w Polsce i w Niemczech. Praktyki w Poradni Stopy Cukrzycowej w Poznaniu umożliwiły jej poznanie najtrudniejszych przypadków chorobowych stóp, a studia i kursy kosmetologiczne pozwalają jej z odpowiedzialnością nie tylko o zadbać o zdrowie ale również o wygląd stóp.
Marki i specjalizacje
WSPÓŁPRACA ZE SPECJALISTAMI
Podolog współpracuje z lekarzami różnych specjalności, m.in. dermatologiem, ortopedą, flebologiem, chirurgiem, diabetolgiem itp. Ścisła współpraca z tymi lekarzami gwarantuje profesjonalną opiekę nad Pacjentem.

Twoje stopy też mogą być piękne i zdrowe !!!
Zapraszamy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
oleśnicki, milicki, trzebnicki, Łódź, gostyński, Kalisz, ostrzeszowski, rawicki, turecki

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń