Armar s.c.

Złomowanie pojazdów po uczciwych cenach

Autozłom
63-405 Parczew 36, woj. wielkopolskie
(18 opinii) napisz opinię
Armar s.c.
63-405 Parczew 36, woj. wielkopolskie
NIP
6222782911
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
515960699
Armar s.c.

Informacje

Opis działalności firmy Armar s.c. w Parczew
Prowadzimy firmę ArMar, której siedziba znajduje się w Parczewie, w województwie wielkopolskim. Przede wszystkim zajmujemy się skupowaniem samochodów i części samochodowych oraz ich złomowaniem. Posiadamy spore doświadczenie branżowe.
Produkty i usługi
Główną działalnością naszej firmy jest recykling samochodów, sprzedaż używanych samochodowych części zamiennych oraz kasacja pojazdów. Wypłacamy gotówkę do ręki, a pojazdy odbieramy własnym transportem. Możemy także wystawić zaświadczenia o demontażu pojazdu.

Sprzedaż części samochodowych realizowana jest zarówno bezpośrednio na terenie naszej firmy, jak i za pomocą internetu w formie wysyłkowej. Zawsze zapewniamy uczciwe ceny za dostarczone pojazdy, a dostawy realizujemy terminowo. Zależy nam na pełnym zadowoleniu klientów.

Do zezłomowania auta niezbędne są:
- dowód rejestracyjny,
- tablice rejestracyjne,
- karta pojazdu, jeśli była wydana,
- w razie konieczności upoważnienie właściciela,
- zaświadczenie z policji, jeśli pojazd został zatrzymany,
- ciąg umów sprzedaży, jeśli pojazd nie został zarejestrowany.

Wszelkie potrzebne informacje i dokumenty można znaleźć na naszej stronie internetowej. Gotówkę wypłacamy przy odbiorze pojazdu. Auta skupujemy w każdym możliwym stanie technicznym po najwyższych cenach z takich miejscowości, jak: Ostrów Wielkopolski, Kalisz, Kępno, Syców, Namysłów, Wrocław, Oleśnica, Krotoszyn i okolice.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Armar.
Zasięg działania
Firma Armar s.c. z lokalizacji: Parczew świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
wielkopolskie

Aktualności

używane części samochodowe

14.05.2024

Jeśli poszukujesz miejsca, gdzie nabędziesz używane części samochodowe, to warto odwiedzić sklep z częściami samochodowymi mieszczący się w Parczewie, prowadzony przez firmę Armar. Nasz asortyment części jest obszerny, co oznacza, że jesteśmy w stanie spełnić Twoje szczególne wymagania. Co więcej, zapewniamy konkurencyjne ceny, dzięki czemu masz pewność, że otrzymasz atrakcyjną ofertę. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu.

kasacja pojazdów

03.03.2024

Jeśli poszukujesz firmy, która zajmie się kasacją Twojego pojazdu, serdecznie zapraszamy do naszego biura w Parczewie! Jesteśmy w branży od wielu lat i mamy bogate doświadczenie, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko i sprawnie zrealizować Twoje zlecenie. Zapewniamy pełen profesjonalizm oraz zadowolenie z podjętej z nami współpracy. Aby uzyskać więcej informacji, zapraszamy na naszą stronę internetową.

złomowanie aut

09.01.2024

Proces demontażu samochodu obejmuje usuwanie wszystkich wartościowych elementów z pojazdu, w tym między innymi silnika, skrzyni biegów i zawieszenia. Dodatkowo, auto jest całkowicie rozkładane na części i poddawane recyklingowi. Jeśli potrzebujesz takiej usługi, serdecznie zapraszamy do naszego zakładu Armar w Parczewie. Dokładnie wycenimy wszystkie dostarczone do nas pojazdy!

skupowanie samochodów

02.11.2023

Armar to firma w Parczewie, która zajmuje się skupowaniem samochodów od klientów. Przyjmowane są tutaj pojazdy niezależnie od ich stanu technicznego, a przy tym dokonuje się ich precyzyjnej wyceny. Dzięki temu za każdy samochód proponowane są uczciwe stawki. Firma podejmuje się także złomowania pojazdów oraz ich kasacji. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

recykling samochodów

30.09.2023

Procedura recyklingu pojazdów obejmuje demontaż samochodu i separację jego poszczególnych elementów. Elementy uznane za nienadające się do dalszego użytku są następnie poddawane utylizacji w sposób przyjazny dla środowiska. Nasza firma mieści się w Parczewie, a jeśli jesteś zainteresowany recyklingiem pojazdów, skontaktuj się z nami niezwłocznie! Umiejętnie dokonamy wyceny i odkupimy niepotrzebne auta.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(18 opinii) napisz opinię
E
Emil
Zaświadczenie o złomowaniu wystawione. Pieniądze otrzymałem w gotówce. Polecam.
M
Maksymilian
Bez problemu znalazłem u nich potrzebną mi, sprawną część samochodową. Dobrze, że tu przyjechałem.
K
Konrad
Wszystko szybko, sprawnie załatwione i pieniążki do rączki. Nie mam zastrzeżeń.
A
Alfred
Za auto do zezłomowania zapłacili nawet lepiej niż się spodziewałem. Warto było się z nimi skontaktować.
T
Tomek
Absolutnie nie mogę powiedzieć na ich temat złego słowa. Widać, że znają się na rzeczy i sprawnie dokonują złomowania pojazdów.
P
Paweł
Nie znam lepszego skupu samochodowego. Zawsze odpowiednio doradzą i nie oszukają swoich klientów.
A
Antoni
Zależało mi na czasie, szybko odebraliście. Dziękuję
R
Robert
Znają się na swoim zawodzie. Sprawnie realizują zlecenia i oferują uczciwe ceny.
G
Grzegorz
Zawsze proponują rozsądne ilości gotówki za zezłomowany samochód.
A
Alina
Szybko przyjechali
A
Andrzej
Polecam z czystym sumieniem usługi firmy ArMar. Skupują samochody oraz ich części, a także poddają złomowaniu. Zawsze można liczyć na stosowną wypłatę.
A
AndrzejStr
Uprzejma obsługa
K
Karol
Profesjonalnie zajmują się recyklingiem oraz kasacją pojazdów. Nie oszukują swoich klientów i oferują całkiem uczciwe stawki.
K
klient
Dziękuję za miłą obsługę
S
Sheelock
Szybko i sprawnie
R
Robert
polecam, pełen profesjonalizm, szybko i bez problemów zezłomowałem u nich auto
A
Andrzej
Szybko, sprawnie
A
Adam
Polecam