Raf-Pol Rafał Bzik

Wynajem podestów nożycowych, teleskopowych i teleskopowo-przegubowych

Podnośniki
ul. Ogrodowa 10, 63-421 Przygodzice wielkopolskie
(4 opinie) napisz opinię
Raf-Pol Rafał Bzik

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo Raf-Pol zajmuje się wynajmem maszyn budowlanych przeznaczonych do prac wysokościowych. Działa od 2008 roku, a jego siedziba znajduje się w Przygodzicach, w województwie wielkopolskim. Właścicielem firmy jest Rafał Bzik.
Produkty i usługi
Prace budowlane i remontowe prowadzone są często wysoko nad ziemią. Do ich wykonania potrzebne są specjalne maszyny, a te wynajmuje firma Raf-Pol. Przedsiębiorstwo osobom prywatnym, firmom budowlanym i zakładom przemysłowym oferuje liczne podnośniki koszowe na kołach, które sprawdzają się przy pracach prowadzonych na zewnątrz budynków oraz w środku wielkopowierzchniowych obiektów. Użycie podnośników Raf-Pol gwarantuje szybszą pracę, większe bezpieczeństwo i możliwość dotarcia do nawet najtrudniej dostępnych miejsc.

Oferta wypożyczalni obejmuje:
-podesty nożycowe elektryczne,
-podesty nożycowe terenowe z silnikami diesla,
-elektryczne podesty teleskopowo-przegubowo,
-podesty teleskopowo-przegubowe z silnikami diesla,
-podesty teleskopowe z silnikami diesla.

Podesty mają w zależności od modelu różne wysokości robocze. Nadają się od prac dekarskich, budowy hal oraz prac instalacyjnych. Dzięki nim montaż okien, bram, wentylacji, klimatyzacji i instalacji hydraulicznych oraz elektrycznych jest o wiele łatwiejszy. Z podestów korzystają też elektrycy, np. przy budowie słupów wysokiego napięcia.

Więcej informacji o firmie Raf-Pol i wynajmowanych przez nią podnośnikach znajduje się na stronie internetowej. Pytania związane z ofertą można wysyłać mailowo lub zadawać telefonicznie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
wielkopolskie

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
G
Grzegorz
Podnośniki z wypożyczalni Raf-Pol mają różne parametry użytkowe. Dzięki temu znalazłem odpowiedni dla siebie i go wynająłem.
K
kris1967
Remontuję dom i szukałem podnośnika koszowego do prowadzenia prac wysokościowych. Mój wybór padł na wypożyczalnię Raf-Pol, gdzie mają różne podnośniki i za niewielkie pieniądze je wynajmują.
E
Edico
W Raf-Pol mają podnośniki elektryczne i z silnikami diesla. Dzięki temu można prowadzić prace w różnych miejscach.
L
lenny
Duży wybór podnośników kosztowych. Każdy znajdzie dla siebie odpowiedni.