Agrito Monika Świtała

Najwyższej jakości materiały siewne

Pasze
ul. Gajowa 18, 63-421 Topola Wielka wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(62) 720 45 84
Adres korespondencyjny
ul. Gajowa 18, 63-421 Topola Wielka wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Nasza firma Agrito powstała w 2009 roku. Od tego czasu nieustannie podnosimy standardy naszych usług, rozwijamy ofertę i zdobywamy nowe możliwości. Naszą siedzibą jest Topola Wielka, na terenie województwa wielkopolskiego, skąd obecnie zajmujemy się skupem i sprzedażą materiału siewnego zbóż. Właścicielką firmy jest Monika Świtała. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.
Produkty i usługi
Od pewnego czasu naszym głównym profilem działalności jest sprzedaż i skup materiału siewnego. Dbamy o jego stan, zboża które do nas trafiają przechodzą kontrole jakości oraz składu, na podstawie którego możemy zapewnić Klientów o ich najwyższej jakości.

Skupujemy materiały siewne zbóż każdego rodzaju. Każdy z Klientów zainteresowanych zarówno ofertą ich skupu jak i sprzedaży, może liczyć na nasze fachowe doradztwo w ich doborze. Jesteśmy rzetelnym i solidnym partnerem dla kontrahentów na terenie całego kraju.

Skupujemy i sprzedajemy materiały siewne:
- Pszenicy
- Pszenżyta
- Żyta
- Jęczmienia
- Owsa
- Kukurydzy
- Rzepaku

Dodatkowo, sprzedajemy także wysokiej jakości wapno nawozowe. Jego skład spełnia wszelkie wymogi oraz normy, gwarantując tym samym podniesienie jakości plonów.

Naszym drugim profilem działalności są usługi rolnicze. Świadczymy je korzystając z profesjonalnego zaplecza technicznego. Wykorzystujemy nowoczesne ciągniki, ładowarki teleskopowe oraz opryskiwacze.

Proponujemy
- Uprawę i siew
- Suszenie zbóż, rzepaku i kukurydzy
- Zbiór zbóż, rzepaku i kukurydzy

Każdy z naszych Klientów może liczyć na atrakcyjne warunki współpracy, korzystne ceny oraz profesjonalną, miłą i rzetelną obsługę. Odbiór i dowóz towaru jesteśmy w stanie świadczyć dzięki wykorzystaniu własnego taboru transportowego.

Zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów naszej propozycji.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń