Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Paweł Ziętek

Palety jednorazowe i europalety

Palety
63-524 Czajków 194 wielkopolskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
Adres korespondencyjny
Paweł Ziętek www.paletyzietek.pl pawelzietek1@interia.pl tel. 692 481 792 63-524 Czajków 194 woj. wielkopolskie
Może cię zainteresować
Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Paweł Ziętek

Informacje

Opis działalności
Zakład powstał w 1996 roku. Zajmuje się produkcją różnego rodzaju palet. Siedziba działalności znajduje się w Czajkowie, w województwie wielkopolskim. Właścicielem jest Paweł Ziętek.
Produkty i usługi
Przedsiębiorstwo specjalizuje się w obróbce drewna. W ofercie znajduje się szeroki wybór produktów do których należą między innymi palety jednorazowe o nietypowych wymiarach. Tego typu produkty znajdują idealne zastosowanie w firmach, które cenią sobie niskie ceny transportu, tańsze od innych palet, ale o podobnej wytrzymałości. W asortymencie znajdują się również:

- palety ze spodami impregnowanymi,
- europalety,
- skrzynie do warzyw i owoców,
- transport odpadów drewnianych-biomasy,
- transport drewna,
- sprzedaż używanych samochodów ciężarowych.

Spalanie biomasy jest zdecydowanie lepsze dla środowiska niż spalanie tradycyjnych paliw kopalnianych, albowiem zawartość pierwiastków, ze szczególnym uwzględnieniem siarki, w biomasie jest niższa. W związku z tym powstały w procesie dwutlenek węgla zostaje zredukowany.

Zespół firmy składa się z wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie. Zakład działa na terenie całego kraju. Istnieje możliwość wykonania produktu na specjalne zamówienie Klienta.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Certyfikaty
Palety jednorazowe - nietypowe wymiary, idealne dla firm które chcą obniżyć koszty transportu, tańsze od innych palet, ale o porównywalnej wytrzymałości. Proponujemy palety o wymiarach standardowo wykonywanych przez naszą firmę oraz palety według specyfikacji klienta. Europalety - 1200 × 800 × 144 mm, waga ok: 25 kg, obciążenie od 1000 kg do 1500 kg. Są to uniwersalne palety pasujące do wszystkich rodzajów wózków widłowych, zapewniające optymalne warunki magazynowania. Zapraszamy do firmy.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń