Elektroinżynieria Tomasz Kowalski

Kompleksowa obsługa inżynierska inwestycji.

Nadzór budowlany
63-520 Grabów-Wójtostwo 1C wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Elektroinżynieria Tomasz Kowalski

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy ElektroInżynieria znajduje się w miejscowości Grabów-Wójtostwo, na terenie województwa wielkopolskiego. Od 2016 roku zajmujemy się obsługą inżynierską inwestycji. Nasze bogate doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje przekładają się na wysoką jakość świadczonych usług. Właścicielem prz
Produkty i usługi
W naszej ofercie można znaleźć kompleksową obsługę inżynierską inwestycji. Zajmujemy się realizacją usług związanych z pełnieniem funkcji kierownika budowy, kierownika robót elektrycznych bądź inspektora nadzoru inwestorskiego. Podejmiemy się również odbioru robót budowlanych i elektrycznych zgodnie z wymaganiami Polskich Norm oraz Prawem Budowlanym.

Pomożemy Państwu w optymalizacji kosztów budowy i doboru optymalnej technologii. Ponadto do zakresu świadczonych przez nas usług należynadzorowanie i prowadzenie rozliczeń.

Jesteśmy także w stanie wykonać:
- trasy kablowe,
- instalacje odgromowe i uziemiające,
- systemy oświetlenia LED,
- instalacje gniazd wtykowych,
- rozdzielnice elektryczne,
- oświetlenie zewnętrzne.

Nasza oferta obejmuje wykonywanie systemów stresowania i automatyki BMS, jak również systemów awaryjnego zasilania obiektów. Zajmujemy się realizacją oraz konserwacją instalacji elektrycznych w halach przemysłowych, budynkach jednorodzinnych i wielorodzinnych, budynkach użyteczności publicznej oraz obiektach handlowych. Oprócz tego możemy Państwu zaproponować wykonanie pomiarów elektrycznych. Uzupełnienie naszej oferty stanowi wykonywanie przeglądów rocznych i 5-letnich obiektów budowlanych.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy ElektroInżynieria.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń