Wioletta Kuświk Adex Zabudowy Autolawet

Produkcja i montaż zabudów samochodowych

Zabudowy nadwozi samochodowych
63-522 Jaźwiny 51A wielkopolskie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
669 183 098
Wioletta Kuświk Adex Zabudowy Autolawet

Informacje

Opis działalności
Adex to firma z miejscowości Jaźwiny, w powiecie ostrzeszowskim, w województwie wielkopolskim. Jej właścicielką jest Wioletta Kuświk. Usługi realizowane przez firmę to m. in. zabudowa pojazdów.
Produkty i usługi
Samochody produkowane ze specjalnymi zabudowami to duży wydatek na który nie mogą sobie często pozwolić przedsiębiorcy. Dotyczy to m. in. samochodów pomocy drogowej, ale na szczęście firma Adex oferuje klientom atrakcyjne cenowo rozwiązania. W nowoczesnym zakładzie produkuje zabudowy do autolawet. Może je montować na podwoziu samochodów ciężarowych albo dostawczych. Wykonywane są na zamówienie, dlatego w 100% odpowiadają na oczekiwania klientów. Produkowane są z najlepszych jakościowo materiałów, takich jak stalowe profile, dzięki czemu są wytrzymałe. Z profili powstają m.in. najazdy do pojazdów. Mogą mieć długość maksymalnie 5 metrów i być zainstalowane wraz z potrzebnym oprzyrządowaniem. Można do niego zaliczyć wciągarkę, skrzynie na narzędzia i części oraz oświetlenie ledowe. Pracownicy firmy montują też haki holownicze i błotniki.

Adex poza wykonywaniem zabudów samochodowych zajmuje się też pracami ziemnymi. Posiada koparkę i ciężarówki do transportu materiałów sypkich, takich jak piasek, żwir oraz ziemia. Oferta przygotowana dla klientów obejmuje też takie usługi jak:
-wyburzenia domów
-wyburzenia budynków gospodarczych
-rozbiórki domów
-rozbiórki budynków gospodarczych
-niwelacja terenu
-sprzątanie placów

Więcej informacji o firmie Adex i jej usługach można się dowiedzieć dzwoniąc pod podany numer telefonu albo pisząc maila.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
M
K
Michał kurek
Solidne wykonanie polecam tą firmę.