SEQO Kompozyty z drewna

Parkiet i panele podłogowe
ul. Cedrowa 12, 63-500 Ostrzeszów wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
693 635 565

Informacje

SEQO Kompozyty z drewna działa w branży Parkiet i panele podłogowe. Siedziba firmy znajduje się w województwie wielkopolskim w miejscowości Ostrzeszów.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: 693 635 565 lub mailową: biuro@seqo.pl
Możesz osobiście odwiedzić siedzibę SEQO Kompozyty z drewna. Chcąc do niej dotrzeć kieruj się pod adres:ul. Cedrowa 12, 63-500 Ostrzeszów.
Korzystając z nawigacji GPS możesz posłużyć się współrzędnymi geograficznymi firmy: 51.44177N, 17.91053E. [kopiuj]
Liczymy na to, że doświadczenie Pracowników SEQO Kompozyty z drewna oraz zakres świadczonych usług, pozwolą spełnić Twoje oczekiwania.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
.
.
Jak widać nie tylko ja jestem zadowolony z usług tej firmy. Wszystko w najlepszym porządku, na czas, ceny również negocjowalne. Jestem bardzo zadowolony i mogę Polecić każdemu. Moim znajomym również. :)
A
Andrzej
Państwo robili u mnie taras parę lat temu, który nadal wygląda jak w dniu wykończenia. Bardzo dobrej jakości materiały oraz nienaganne położenie. Mogę Polecić.
Z
K
Zadowolony klient
Jakość i precyzja. Polecam.
K
-
K
Kępno - Klient
Witam. Firma wykonała dla mnie taras w kolorze czekoladowym dwa lata temu. Produkt łatwy w utrzymaniu, dostarczony w terminie. Uważam, że był to trafny wybór.
.
.
Polecam. Doskonały fachowiec.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.