SEQO Kompozyty z drewna

Dystrybucja i montaż desek kompozytowych.

Parkiet i panele podłogowe
ul. Cedrowa 12, 63-500 Ostrzeszów wielkopolskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota 08:00 - 16:00
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Strona www
Telefon
693 635 565
Adres korespondencyjny
ul. Cedrowa 12, 63-500 Ostrzeszów wielkopolskie
Może cię zainteresować

Informacje

O nas
Zajmujemy się dystrybucją oraz montażem desek kompozytowych SEQO. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty do wykonania tarasów, balkonów, powierzchni przybasenowych, ogrodzeń, a także elewacji oraz niezbędne do ich montażu akcesoria. Świat wokół nas nieustannie się zmienia, a chcąc się rozwijać musimy uczestniczyć w tych zmianach, rozumieć trendy i podążać za nimi. Stąd nasza oferta wciąż jest poszerzana. Naszym celem jest oferowanie klientom produktów spełniających ich pragnienia i wyprzedzających potrzeby. Z Partnerami chcemy budować trwałe wartości poprzez nieustanne rozwijanie się, wspólne rozwiązywanie problemów oraz spełnianie ich życzeń. Wierzymy, że oferując wysoką jakość produktów, fachowe doradztwo oraz profesjonalny montaż SUKCES to tylko kwestia czasu.
Opis działalności
Zajmujemy się dystrybucją oraz montażem kompozytu drewna Seqo. Wykonujemy tarasy, balkony, elewacje. dostarczamy zapewnia bardzo naturalny i elegancki wygląd każdej budowli lub elewacji, spełniając funkcje izolacyjne, ocieplające i wyciszające. Drewno kompozytowe to najlepsza i najnowsza alternatywa dla wykorzystywanego w budownictwie drewna naturalnego.
Produkty i usługi
* Tarasy
* Elewacje
* Ogrodzenia
* Balkony
* Fasady
* Podbitki
* Elementy małej architektury
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
wielkopolskie

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
.
.
Jak widać nie tylko ja jestem zadowolony z usług tej firmy. Wszystko w najlepszym porządku, na czas, ceny również negocjowalne. Jestem bardzo zadowolony i mogę Polecić każdemu. Moim znajomym również. :)
A
Andrzej
Państwo robili u mnie taras parę lat temu, który nadal wygląda jak w dniu wykończenia. Bardzo dobrej jakości materiały oraz nienaganne położenie. Mogę Polecić.
Z
K
Zadowolony klient
Jakość i precyzja. Polecam.
K
-
K
Kępno - Klient
Witam. Firma wykonała dla mnie taras w kolorze czekoladowym dwa lata temu. Produkt łatwy w utrzymaniu, dostarczony w terminie. Uważam, że był to trafny wybór.
.
.
Polecam. Doskonały fachowiec.