Kinas Meble PPHU Alan Kinas

Meble tapicerowane na wymiar

Meble
ul. Norweska 74, 63-500 Ostrzeszów wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
603 916 779
Adres korespondencyjny
ul. Norweska 74, 63-500 Ostrzeszów wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Kinas Meble to firma zlokalizowana w miejscowości Ostrzeszów, na terenie województwa wielkopolskiego. Właścicielem firmy jest Alan Kinas.
Produkty i usługi
Od lat specjalizujemy się w produkcji mebli tapicerowanych. Posiadamy doświadczenie, dzięki któremu świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Nasza oferta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych oraz firm.

Oferta firmy Kinas obejmuje:
- narożniki,
- sofy,
- fotele,
- pufy,
- wersalki,
- tapczany.
Dopasowujemy wymiary do pomieszczeń i indywidualnych potrzeb Klienta. Wykonamy sofy i fotele, które sprawdzą się nie tylko w mieszkaniu, ale również w biurze. Posiadamy wiele wzorów i kolorów wysokiej jakości materiałów. Większość produkowanych przez nas mebli posiada funkcję spania oraz pojemnik na pościel tak, by dopasować się do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

Podejmując z nami współpracę mogą być Państwo pewni, że meble zostaną dostarczone terminowo i bezpiecznie pod wskazany adres. Oferujemy również wysyłkę na terenie Europy.

Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy służą pomocą oraz fachową poradą na każdym etapie współpracy. Klientom zapewniamy atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Kinas Meble z Ostrzeszowa.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi na terenie całego kraju, m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń