Ceramik 91 Iwona Firlej-Wachowska

Wysokiej jakości cegły.

Materiały budowlane
89-320 Czajcze 32 wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Strona www
Telefon
603 963 747
Adres korespondencyjny
89-320 Czajcze 32 wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Produkujemy różnego rodzaju cegły budowlane. Praktyczne i wykonane z wysokiej jakości materiałów.
Produkty i usługi
Podejmując decyzję o budowie - należy zaopatrzyć się w materiały wysokiej jakości, które zapewnią trwałość wykonanej konstrukcji.

Budynki ceglane uznaje się za niezwykle wytrzymałe, przyjazne domownikom oraz posiadające wiele innych zalet. Firma Ceramik91 oferuje cegły, dzięki którym można postawić trwały i efektywny energetycznie dom.

Ceramiczną cegłę budowlaną produkujemy od trzech pokoleń. W produkcji stosujemy tradycyjną technologię i surowce wyłącznie ze sprawdzonych kopalni odkrywkowych.

Glina lekka, z której wykonywane są cegły, zapewnia najlepszą akumulację ciepła, dzięki której latem możecie liczyć na chłód, natomiast zimą na ciepło. Nie można też zapominać o izolacji akustycznej - dzięki dużej gęstości cegieł idealnie oddzielają one ludzi od dźwięków pochodzących chociażby z ulicy. To dzięki tym zaletom tak wielu ludzi decyduje się na domy z cegły.

Cegła budowlana jest od dziesiątek lat niezwykle popularnym materiałem do budowy domów. Będziecie mogli cieszyć się niezwykle trwałym budynkiem, któremu nie będą straszne zmienne warunki atmosferyczne.

Produkujemy cegłę budowlaną ZMB, ZMP, a także cegłę dziurawkę wozówkę. Zapewniamy wysoką jakość naszych produktów i fachową obsługę klienta. Oferujemy w pełni naturalne cegły, produkowane na terenie naszego kraju.

Oferujemy również płytki z cegły, Produkujemy płytki w wielu wariantach różniących się barwą i fakturą. Zachęcamy do tworzenia własnych kompozycji i mozaik.

Dzięki wytwarzanym przez nas cegłom można też zadbać o wygląd wnętrz. Wystarczy w tym celu zastosować płytki z cegły ciętej. Z pewnością nadadzą się one także do kuchni, gdyż są łatwe w utrzymaniu czystości. Dodatkowo zapewniają także dobrą akumulację ciepła, a do tego są bardzo modne. Zapewniamy także piękne płytki gipsowe, które zostaną docenione przez nawet najbardziej wysublimowane gusta.

Z przedstawicielami firmy Ceramik91 skontaktować można się telefonicznie i e-mailowo.

Zachęcamy do skorzystania z naszych produktów.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń