Usługi Remontowo-Budowlane Łukasz Gólcz

Kompleksowe wykończenia wnętrz.

Wykańczanie wnętrz
Parkowa 10 lok. 5, 64-850 Kruszewo wielkopolskie
(2 opinie) napisz opinię

Kontakt

Telefon
516 088 932
Adres korespondencyjny
Parkowa 10 lok. 5, 64-850 Kruszewo wielkopolskie

Informacje

O nas
Dbamy o najwyższą precyzje i estetykę, pracujemy rzetelnie i z zaangażowaniem. Tworzymy zgrany i godny zaufania zespół, a dotychczasowy sukces zawdzięczamy naszej perfekcji i terminowym realizacjom. Chętnie pomagamy i doradzamy w zakresie powierzonych prac.

Jako kompetentni i odpowiedzialni fachowcy dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych każdego Klienta.
Jako profesjonalna firma remontowa jesteśmy w pełni przygotowani do realizowania nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć.

Działamy zarówno na zlecenie klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych. Nie boimy się podejmować nawet najbardziej skomplikowanych prac, zarówno związanych z wykańczaniem wnętrz, jak i z poważną przebudową i zmianą funkcji pomieszczeń. Nasza propozycja to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą w perfekcyjny sposób wykończyć wnętrze.

Niezależnie od tego, na jakim etapie wykończenia znajduje się Państwa mieszkanie, dom biuro czy inny lokal, jesteśmy w stanie przygotować optymalną ofertę i zapewnić zakończenie prac jak najszybciej to możliwe.

Dotyczy to również całościowej wyceny prac, oraz propozycję zastosowania konkretnych materiałów budowlanych, w zależności od tego ile czasu będą trwały poszczególne remonty.
Opis działalności
Naszą główną specjalizacją jest glazurnictwo i kompleksowe remonty, wykończenia wnętrz domów, apartamentów, mieszkań, biur i hoteli. Realizujemy projekty w stylu nowoczesnym oraz klasycznym. Specjalizujemy się w kompleksowych remontach i wykończeniu wnętrz. Przyjmujemy duże i małe zlecenia, profesjonalnie modernizujemy mieszkania, domy, biura, kuchnie i łazienki. Chęć do pracy i wieloletnie doświadczenie umożliwia nam zrealizowanie nawet najbardziej wymagającego zadania.
Produkty i usługi
Firma Usługi Remontowo-Budowlane Łukasza Gólcza zajmuje się nie tylko wykańczaniem wnętrz pod klucz, ale również zmianą funkcji i przebudową pomieszczeń. Naszą specjalnością jest glazurnictwo oraz układanie paneli. Przed rozpoczęciem prac doradzamy, jakie materiały wybrać oraz prezentujemy możliwe sposoby wykończenia wnętrz. Pod uwagę bierzemy przede wszystkim wymagania klienta oraz styl panujący w danym pomieszczeniu. Remontujemy budynki nowoczesne, ale nie boimy się również stylu klasycznego.

Nasze doświadczenie oparte jest na wieloletniej praktyce. Klientami firmy są zarówno osoby indywidualne, jak i różnego rodzaju instytucje. Remontowaliśmy wiele apartamentów o wysokim standardzie, a także domy czy mieszkania. Zaufali nam także właściciele hoteli i salonów fryzjerskich, a na naszym koncie są także remonty klatek schodowych i łazienek.

Zlecenia przyjmujemy na dowolnym etapie remontu domu, mieszkania czy biura. Za każdym razem przygotowujemy dla klienta optymalną ofertę i proponujemy datę odbioru pomieszczenia koncentrując się na możliwie szybkim zakończeniu wszystkich prac.

Aby naszą ofertę uczynić w pełni kompleksową, wykonujemy również docieplenia pomieszczeń (np. poddaszy). Przed rozpoczęciem pracy sprawdzamy, czy każdy element dachu może zostać ocieplony. Dbamy o to, aby pomiędzy materiałem izolacyjnym, a konstrukcją dachu nie było nawet najmniejszych szczelin. Dzięki temu unikniemy utraty ciepła z pomieszczenia i ograniczymy rachunki za ogrzewanie.

Naszą firmę cechuje mobilność i elastyczność. Usługi świadczymy na obszarze województwa wielkopolskiego, m.in. w Poznaniu, Międzychodzie, Chodzieży czy Nowym Tomyślu.

Podczas pracy szczególną uwagę zwracamy na funkcjonalność oraz estetykę pomieszczeń, które powierzają nam klienci. Ważna jest dla nas również trwałość i wytrzymałość materiałów, z których korzystamy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług!
Marki i specjalizacje
usługi remontowo-budowlane, usługi budowlane, usługi wykończeniowe, usługi remontowe, remonty, wykańczanie wnętrz, firma remontowa, firma budowlana, wykończenia pod klucz, remont domu, remont mieszkania, firma remontowo-budowlana, ekipa remontowa, wykończenia, remonty budynków mieszkalnych, remonty bloków, remonty klatek schodowych, malowanie, tapetowanie, układanie glazury, remonty łazienek, biały montaż, remonty salonów, zakładanie sufitów podwieszanych, sucha zabudowa, układanie paneli i inne
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:
Chodzież, Poznań, Nowy Tomyśl, Czarnków, Oborniki, Gniezno, Złotów, Piła, Międzychód, Szamotuły

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
P
Paweł
2019-02-01 13:40:07
Rzetelnie wykonany remont. Panowie bardzo się przyłożyli, widać, że nie ma niedociągnięć ani fuszerki. Profesjonaliści, cieszę się, że trafiłem na tę firmę.
Z
zadowolony
2018-09-24 09:21:21
polecam