Paczyńska Katarzyna Kancelaria radcy prawnego

Doradztwo prawne dla klientów indywidualnych oraz biznesowych

Radcy prawni
ul. Agrestowa 14, 64-920 Piła wielkopolskie
(7 opinii) napisz opinię
Paczyńska Katarzyna Kancelaria radcy prawnego

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Katarzyna Paczyńska i prowadzę własną Kancelarię Radcy Prawnego, która znajduje się w Pile. Świadczę porady prawne, obsługę prawną firm, reprezentowanie w sądzie, dochodzenie należności, zastępstwo procesowe i przygotowanie pism procesowych. Prowadzę też sprawy o podział majątku, zajmuję się prawem spółek handlowych, sporządzaniem umów cywilno-prawnych i opiniowanie umów handlowych.
Produkty i usługi
Kancelarię prowadzę od 2008 roku. Jestem członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Bydgoszczy oraz stałym mediatorem na liście Sądu Okręgowego w Poznaniu.

Moja kancelaria współpracuje z innymi kancelariami prawnymi, podatkowymi, notariuszami, czy tłumaczami, zapewniając pełną obsługę prawną zarówno na etapie przedsądowym, jak i podczas postępowania sądowego.

W ramach wykonywanej działalności oferuję swoim klientom czynności z zakresu:
- doradztwa i pomocy prawnej,
- opracowania opinii prawnych,
- pomocy prawnej w każdej dziedzinie prawa cywilnego, w tym prawa rodzinnego, spraw spadkowych, jak również prawa pracy, prawa administracyjnego oraz prawa handlowego i gospodarczego.

Ponadto służę pomocą w ramach przygotowania i opiniowania pism procesowych (pozwy, wnioski, odpowiedzi na pozew, apelacji, zażalenia etc oraz przygotowania umów ich analizy.

Biorę też udział w negocjacjach z kontrahentami, podejmuję się windykacji należności i zajmuję się zastępstwem procesowym klientów na każdym etapie postępowania sądowego.

Część z wymienionych czynności realizuję również on-line, przy pomocy elektronicznych środków komunikacji.
Informuję swoich klientów o stanie prowadzonych spraw na każdym etapie ich postępowania.

Swoją ofertę kieruję zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw, czy klientów instytucjonalnych.

Dla przedsiębiorców moja kancelaria przygotowała usługi doradztwa prawnego w zakresie kompleksowej, stałej, jak i doraźnej obsługi prawnej, zarówno w sporach sądowych, jak i przed organami administracji.

Wynagrodzenia jest zawsze ustalane indywidualnie, na podstawie zawiłości i nakładów pracy włożonych w rozwiązanie sprawy.

Więcej informacji o ofercie można uzyskać na stronie internetowej, telefonicznie lub podczas wizyty w siedzibie kancelarii w Pile.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubuskie, łódzkie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opinie

(7 opinii) napisz opinię
R
Rafał
Pomoc prawną oceniam na 5. Radczyni udziela precyzyjnych porad, sporządza pisma procesowe i bierze udział w negocjacjach.
B
Bogusss
Na Panią Paczyńską można liczyć m.in. w sprawie przygotowania pism procesowych. Pozew napisała na czas.
D
Daria
Najlepsza kancelaria prawna w Pile. Szczególnie dobrze wspominam moją sprawę rozwodową, bo nie było żadnego problemu z zakończeniem małżeństwa.
K
kris1967
Pomoc na każdym etapie sprawy. Polecam skorzystanie z usług tej kancelarii.
A
Anakin912
Podoba mi się, że porady prawne można uzyskać nie tylko w kancelarii, ale też online. W dobie wirusa to duża wygoda.
C
Csonja
Najlepsza radczyni od spraw rodzinnych. Reprezentowała mnie podczas rozprawy rozwodowej i doprowadziła do uznania byłego już męża za winnego rozpadowi związku. Uzyskałam dokładnie to, czego chciałam, za co dziękuję.
B
Bavul95
Jestem zadowolony z pracy Pani mecenas i polecam jej pomoc każdemu, kto mierzy się z problemami natury prawnej. Ja potrzebowałem porad wynikających z prawa cywilnego i otrzymałem wyczerpujące wyjaśnienia dotyczące mojej sprawy. Już wiem, jak postępować.