Foto Tablitek (Tablitek)

Oferujemy usługi fotograficzne na wysokiej jakości sprzęcie w ekspresowym czasie

Sprzęt fotograficzny
al. Niepodległości 33/35, 64-920 Piła wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
504 282 029
Adres korespondencyjny
al. Niepodległości 33/35, 64-920 Piła wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Prowadzimy zakład fotograficzny Foto Tablitek, którego siedziba mieści się w Pile, na terenie województwa wielkopolskiego. Swoje oddziały posiadamy także w Poznaniu oraz Lesznie. Na rynku istniejemy nieprzerwanie od 1996 roku. Na co dzień zajmujemy się oferowaniem usług fotograficznych, prowadzeniem punktu kserokopii oraz sprzedażą pieczątek i wizytówek.
Produkty i usługi
Jesteśmy firmą, której nadrzędnym celem jest stuprocentowa satysfakcja naszych klientów. Cieszymy się z zaufania i renomy, jaką do tej pory udało nam się uzyskać. Jednocześnie staramy się nieustannie iść do przodu, zapewniając każdemu klientowi indywidualne podejście.

Na co dzień pracujemy na nowoczesnym sprzęcie przy użyciu termosublimacyjnej techniki drukowania fotografii, co sprawia, iż wykonane zdjęcie wędruje do właściciela w czasie około trzech minut.

W ramach naszej działalności wykonujemy zdjęcia m.in. do:
- dowodu osobistego,
- paszportu,
- prawa jazdy,
- legitymacji szkolnej i studenckiej,
- świadectwa maturalnego,
- indeksu,
- dyplomu,
- wiz.

Dodatkowo prowadzimy punkt ksero,gdzie wykonujemy usługi kopiowania w formacie A4 i A3 na białym lub kolorowym papierze. Wykonujemy również powiększanie i pomniejszanie dokumentów, a także kopie dwustronne.

Ponadto zajmujemy się produkcją i sprzedażą wizytówek, które realizują nasi wykwalifikowani graficy. Podczas procesu tworzenia korzystamy indywidualnych sugestii, propozycji oraz życzeń. Wizytówkę drukujemy z opcją nadruku czarno-białego, kolorowego, jedno lub dwustronnego. Wykonujemy także druk cyfrowy, który dostępny jest w formacie 50x89mm lub 51x90mm.

Dajemy Państwu również zamówienia pieczątek. Oferowane pieczątki są polimerowe i charakteryzują się gumką z tekstem mocowaną do oprawek. Dzielą się one na:
- automatyczne,
- szkieletowe,
- kieszonkowe płaskie,
- drewniane,
- z gryfów plastikowych,
- datowniki,
- numeratory.

Posiadamy oprawki firmy Wagraf, Colop, Trodat i Shiny. Jednocześnie realizujemy pieczątki w technologii błyskowej, które nabyć można w ekspresowym tempie (nawet w około pięciu minut).

Uzupełnieniem oferty są usługi związane z laminowaniem, bindowaniem, a także z tworzeniem tablic reklamowych i etykiet. W sprzedaży dostępne są również fotogadżety.

Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, a po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową.

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń