As Przychodnia Weterynaryjna Maciej Skowyra

Profilaktyka oraz leczenie zwierząt domowych

Lecznice weterynaryjne
ul. Mieszka I 17, 64-920 Piła wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
As Przychodnia Weterynaryjna Maciej Skowyra
ul. Mieszka I 17, 64-920 Piła wielkopolskie
Telefon
As Przychodnia Weterynaryjna Maciej Skowyra

Informacje

Opis działalności firmy As Przychodnia Weterynaryjna Maciej Skowyra w Piła
Przychodnia Weterynaryjna AS została założona przez lekarza weterynarii Macieja Skowyrę. Nasza siedziba znajduje się w Pile. Działamy od 1998 roku i zajmujemy się profilaktyką oraz leczeniem zwierząt domowych.
Produkty i usługi
Prowadzona przez nas Przychodnia Weterynaryjna AS oferuje Klientom zabiegi profilaktyczne dla zwierząt, których celem jest unikanie groźnych chorób jak chociażby wścieklizna. Do zadań pracujących z nami weterynarzy należą przede wszystkim szczepienia przeciwko chorobom zakaźnym, a także zwalczanie ektopasozytów oraz odrobaczanie.

Oprócz tego, aby właściciele mogli czuć się bezpieczni o swoich czworonożnych pupili, oferujemy zakładanie mikrochipów, dzięki którym w razie ucieki psa lub kota, można je w bardzo łatwy sposób zlokalizować. Zajmujemy się również wyrabianiem paszportów dla zwierząt umozliwiających przewiezienie ich za granicę.

Do naszych usług należy również:
- diagnostyka chorób zwierzęcych,
- pogotowie weterynaryjne,
- prowadzenie całodobowego szpitala dla zwierząt,
- dobieranie diet oraz sprzedaż karm marki Hill's,
- wykonywanie badań laboratoryjnych dla zwierząt,
- stomatologia weterynaryjna,
- chiruriga weterynaryjna.

Przed zaplanowaniem odpowiedniego leczenia bardzo wazna jest prawidłowa diagnostyka choroby, dlatego nasza placówka wyposażona jest w aparat do badań USG, RTG i EKG. Poza tym nasi weterynarze zajmują się również diagnostyką okulistyczną, a dzięki współpracy z laboratorium wykonują także:
- badania krwi (morfologia, biochemia krwi),
- badania moczu,
- badania cytologiczne i waginoskopowe,
- badania zeskrobin naskórka,
- badania diagnozujące choroby zakaźne,
- badania parazytologiczne kału na obecność pasożytów.

W przypadku wykrycia chorób zagrażających życiu zwierzęcia przeprowadzamy zabiegi chirurgiczne, do których należy na przykład usuwanie ropomacicza, guzów i nowotworów, ale także kastracja, sterylizacja oraz operacyjne leczenie urazów ortopedycznych.

Zapraszamy do kontaktu - Przychodnia Weterynaryjna AS w Pile.
Zasięg działania
Firma As Przychodnia Weterynaryjna Maciej Skowyra z lokalizacji: Piła świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
E
Emilia
Ogromne podziękowania dla pracowników, jestem bardzo wdzięczna uratowali nam królika, profesjonalne podejście oddanie i poświęcenie swojej pracy. Polecam i popieram najlepsza klinika w okolicy.
K
Kamil
Bardzo polecam,to najlepsza Klinika w okolicy.
A
Agnieszka
Najlepsza klinika w Pile i okolicy. Uratowali mi psa przed niepotrzebną operacją. Byłam w innej lecznicy. Zrobili zdjęcie i stwierdzili,że konieczna jest operacja,gdyż pies niedlugo przestanie chodzić,bo ma dysplazję stawów biodrowych. Znajomi kazali mui wziąść zdjęcie i zanieść do doktora Skowyry. Doktor Skowyra stwierdził,że stawy są idealne i poprosil,aby pokazała mu pieska. Okazało się,że pies nie ma dysplazji stawów biodrowych tylko młodzieńcze zapalenie okostnej. Temperaturę miał 40 stopni i strasznie bolały go kości. Doktor dał specjalną karmę i po dwóch tygodniach wszystko ustąpiło. Dało nam z mężem to wszystko dużo do myślenia
A
Andrzej
Najlepsza lecznica w Pile. Inni tylko leczą sterydami i wciskają kity. Co do poprzedniej recenzji o najwyższych cenach w mieście to jest zupełna bzdura. Za wizytę przeważnie płacę 25 zyla. Chodziłem kiedyś gdzie indziej to jeden koleś kasował mnie za jeden zastrzyk na 50 zł. i nic nie pomagało. Poszedłem do Skowyry,a ten szybko mi pomógł. Jedynym problemem jest to,że w Asie są ciągłe kolejki, ale przynajmniej wiem,że chodzę do najlepszych weterynarzy.
K
Krzysztof
Jeśli chodzi o wyposażenie - to pełno w niej fajerwerków w stylu LCDki na ścianach z Animal Planet i innych luksusów (co na pewno działa na ludzi), natomiast jeśli chodzi o leczenie to jestem rozczarowany poziomem. Do tego najwyzsze ceny w mieście. W Pile jest co najmniej kilka lepszych miejsc, żeby leczyć zwierzęta.
K
R
Krzysztof Rafiński
Jestem z Poznania i od pięciu lat przyjeżdżam do tej Kliniki. Bardzo dobrze wyposażona,zawsze trafna diagnoza,bardzo mili lekarze. Mam do nich pełne zaufanie.
B
Berna
Miła atmosfera w lecznicy. Fachowość w stawianiu diagnozy i leczeniu. Nie naciągają na niepotrzebne koszty. Ogólnie polecam
A
P
ANDRZEJ POSADZKI
podróżowałem dużo na zachodzie,ale tak pod każdym względem profesjonalnej lecznicy nigdzie nie spotkałem. Bardzo szeroki zakres diagnostyki na wysokiej klasy sprzęcie. Piękna klinika, klimatyzowana,na poczekalni morskie akwarium,TVitp.Bardzo fachowa i miła obsługa.Polecam!!!
M
Ma
Super lecznica. Świetnie wyposażona. Dr. Skowyra to prawdziwy specjalista, któremu śmiało można powierzyć zwierzaka. Lecznica godna zaufania.