Fotot Tablitek (Tablitek)

Wykonujemy wizytówki, pieczątki i fotografie w wysokiej jakości i dobrej cenie

Usługi fotograficzne
pl. Staszica 10, 64-920 Piła wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
504 833 658
Adres korespondencyjny
pl. Staszica 10, 64-920 Piła wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Prowadzimy firmę Foto Tablitek, której właścicielem jest Andrzej Pilaczyński. Swoją siedzibę mamy w Pile, na terenie województwa wielkopolskiego, gdzie od 1996 roku nieprzerwanie istniejemy na rynku. Na co dzień oferujemy usługi fotograficzne, wykonujemy pieczątki oraz wizytówki. Swoje placówki posiadamy także w Poznaniu oraz Lesznie. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółową ofertą.
Produkty i usługi
Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz niezbędną wiedzę fotograficzną, dzięki której możemy oferować Państwu nasze usługi na wysokim poziomie. Od wielu lat cieszymy się zaufaniem klientów, dlatego zawsze podchodzimy do nich w sposób indywidualny. Zapewniamy usługi fotograficzne pracując na nowoczesnym sprzęcie oraz stosujemy termosublimacyjną technikę drukowania fotografii, co sprawia, że wykonane zdjęcia odebrać można w czasie około 3 minut.

Fotografie na miejscu wykonujemy m.in. do:
- dowodu osobistego,
- prawa jazdy,
- paszportu,
- legitymacji szkolnej,
- świadectwa maturalnego,
- indeksu,
- dyplomu,
- wiz,
- innych dokumentów wymagających zdjęcia.

Ponadto prowadzimy także sprzedaż pieczątek, które mogą Państwu u nas zamówić. W skład naszej oferty wchodzą pieczątki polimerowe charakteryzujące się gumką z tekstem mocowaną do oprawek. Dzielą się one na automatyczne,szkieletowe, kieszonkowe płaskie,
drewniane, a także z gryfów plastikowych, datowników oraz numeratorów. Na stanie posiadamy oprawki firmy Wagraf, Colop, Trodat, Shiny.
Dodatkowo posiadamy także pieczątki w technologii błyskowej, które realizujemy na poczekaniu (około 5 minut).

Z kolei dla osób chcących zamówić u nas wizytówki dajemy możliwość zrealizowania takiego zamówienia. Dzięki naszym grafikom mogą Państwo liczyć na profesjonalne zaprojektowanie wizytówki uwzględniającej indywidualne sugestie, propozycje i życzenia. Wizytówkę nadrukujemy z opcją nadruku czarno-białego, kolorowego, jedno lub dwustronnego. Wykonujemy druk cyfrowy, a dostępne formaty to 50x89 mm lub 51x90 mm. Cena wykonania wizytówki i przygotowania grafiki jest wliczona w koszt.

Kolejną naszą usługą są kserokopie, gdzie wykonujemy ksero formatu A4 i A3 na białym lub kolorowym papierze. Wykonujemy także powiększanie i pomniejszanie dokumentów oraz kopie dwustronne.

Uzupełnieniem naszej oferty jest laminowanie, bindowanie, tworzenie tablic reklamowych, etykiet oraz sprzedaż fotogadżetów.

Więcej informacji na naszej stronie internetowej. Zapraszamy!

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń