Maciej Zakład odzieżowy Maciej Kuczyński

Specjalizujemy się w produkcji odzieży roboczej

Odzież robocza
ul. Ukryta 10, 64-920 Piła wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(67) 215 08 03
Adres korespondencyjny
ul. Ukryta 10, 64-920 Piła wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Zakład odzieżowy Maciej znajduje się w Pile, na terenie województwa wielkopolskiego. Działalność prowadzimy od 1999 roku. Zajmujemy się produkcją odzieży ochronnej i roboczej. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i firm. Właścicielem jest Maciej Kuczyński.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest produkcja odzieży roboczej. Posiadamy 20-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania i wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku.

Oferujemy zapaski, odzież medyczną, odzież kucharską, odzież dla sklepów, odzież dla cukierni, fartuszki, fartuszki medyczne, odzież roboczą, odzież dla personelu medycznego, fartuszki pielęgniarskie, ubrania dla piekarza, a także fartuchy dla zakładów fryzjerskich.

Wszystkie nasze ubrania wykonane są z wysokiej jakości materiałów i tekstyliów. Dbamy o to, by w ofercie na bieżąco pojawiały się nowości rynkowe. Pracujemy przy pomocy specjalistycznych urządzeń i sprzętów, copozwala nam na wielozadaniowość.

Krawiectwo to nie tylko nasza praca, ale i pasja, dlatego do każdego zadania podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem i dokładnością. Dodatkowo specjalizujemy się w wykonywaniu haftów komputerowych. Podejmujemy się realizacji najbardziej skomplikowanych zadań.

Zapewniamy ubrania w rozmiarach od XS do XXXXXL.Wykonujemy także flagi Polski, unijne, maryjne oraz papieskie. Ponadto podejmujemy się realizacji zleceń związanych z szyciem obrusów ipokrowców na krzesła.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. W razie potrzeby odpowiemy na wszystkie pytania z Państwa strony, które dotyczą naszej działalności.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu i nawiązania z namiowocnej współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń