Krusz-Dziuba Rozbiórki, wyburzenia Dziuba Michał

Wyburzenia domów, hal i magazynów

Wyburzenia i rozbiórki
ul. Akacjowa 8, 89-320 Wysoka wielkopolskie
(4 opinie) napisz opinię
Krusz-Dziuba Rozbiórki, wyburzenia Dziuba Michał

Informacje

Opis działalności
Michał Dziuba jest właścicielem firmy Krusz-Dziuba Rozbiórki Wyburzenia, która znajduje się w Wysokiej i działa na terenie województwa wielkopolskiego. Do naszych usług należą prace wyburzeniowe i rozbiórkowe. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Krusz-Dziuba Rozbiórki Wyburzenia to firma, która zapewni Państwu pełen pakiet usług związanych z przygotowaniem terenu do wyburzeń. Pomagamy w uzyskaniu odpowiedniego pozwolenia na przeprowadzenie prac, zajmujemy się wyburzeniami, a także recyklingiem wszelakich pozostałości po obiektach. Terminowe wykonanie zadań zapewniają nam nowoczesne maszyny budowlane o dalekim zasięgu. Korzystamy z młotów hydraulicznych, koparek, ładowarek, wywrotek i wielu innych mechanicznych lub ręcznych narzędzi, które pozwalają nam zdemontować każdy element konstrukcji. Rodzaj obiektu nie ma dla nas znaczenia. Jesteśmy w stanie rozebrać i wyburzyć niemal każdy budynek.

W naszej ofercie znajdują się między innymi:
- wyburzenia hal magazynowych,
- wyburzenia hal produkcyjnych,
- wyburzenia obiektów mieszkalnych.

Należy pamiętać o tym, że prace rozbiórkowe można po części wykonać ręcznie, aby wiele elementów konstrukcji nie uległo zniszczeniu i można je było wykorzystać ponownie. Wyburzenia obiektu to całkowite usunięcie wszystkich części obiektu, wraz z wywozem cegły, kamieni i gruzu.

Za nim firma będzie mogła rozpocząć prace rozbiórkowe należy uzyskać pozwolenie, wydawane przez właściwy organ, a także zgodę właściciela budynku oraz szkic usytuowania obiektu.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Krusz-Dziuba Rozbiórki Wyburzenia z Wysokiej. W razie jakichkolwiek pytań chętnie wyjaśnimy niejasności i doradzimy w kwestii przygotowania dokumentów.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
wielkopolskie

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
Z
Zosia
Wyburzenie budynku odbyło się z zachowaniem wszystkich norm bezpieczeństwa. Firma posiada doskonały tabor pojazdów, więc uwija się z pracą bardzo szybko.
J
janowsik
Konstrukcja została rozebrana bez problemu. Wiele elementów zostało usuniętych na tyle delikatnie, że można je użyć ponownie. Pełen profesjonalizm!
K
Krystian
Jestem zadowolony z ich usług. Wyburzenia wykonane były profesjonalnymi maszynami. Cała praca nie trwała długo. Teren został posprzątany ze wszystkich cegieł i kamieni, więc nie musiałem się przejmować oczyszczaniem terenu.
K
Karol
Polecam tę firmę do wyburzeń. Pomogli mi wypełnić wszystkie dokumenty do uzyskania pozwolenia na prace. Wyburzenia zostały wykonane bardzo szybko. Firma załadowała gruz na wywrotki i oczyściła cały teren. Kompleksowa obsługa!