Studio Enviro Przemysław Pilarczyk

Zajmujemy się nadzorem budowlanym

Nadzór budowlany
ul. Bojanowskiego 8, 63-300 Pleszew wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
511 589 558
Adres korespondencyjny
ul. Bojanowskiego 8, 63-300 Pleszew wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Studio Enviro znajduje się w Pleszewie, na terenie województwa wielkopolskiego. Działalność rozpoczęliśmy w 2019 roku. Zajmujemy się nadzorem budowlanym. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i firm. Właścicielem jest Przemysław Pilarczyk.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest nadzorowanie prac budowlanych. Posiadamy doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług.

Do naszych zadań należy projektowanie przyłączy, projektowanie sieci, kosztorysowanie sieci i instalacji, wykonawstwo przeglądów okresowych, a także projektowanie urządzeń cieplnych i instalacji wentylacyjnych oraz gazowych.

Dodatkowo zapewniamy doradztwo techniczne, a także przeprowadzenie audytu energetycznego i remontowego. Zajmujemy się również sporządzaniem opinii budowlanych.

Jesteśmy obecni podczas odbiorów kotłowni i pieców, a także prowadzimy książkiobiektów. W tego typu dokumentach powinny być zawarte wszystkie przeglądy i wymagania dotyczące wbudowanych elementów w obiekcie. Dotyczy to właścicieli i zarządców wszystkich obiektów budowlanych, takich jak mieszkania, obiekty biurowe, obiekty usługowo-handlowe, obiekty użyteczności publicznej, obiekty hotelowe, a także cmentarze i place składowe.

Pracujemy przy pomocy specjalistycznych urządzeń i sprzętów, co pozwala nam na wielozadaniowość. Podejmujemy się realizacji najbardziej skomplikowanych zadań.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
Łódź, Wrocław, Poznań

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń