Treppenbud inż Elżbieta Trzeciak

Ekologiczne domy z drewna - projekt, budowa

Producenci domów drewnianych
ul. Kiepury 1, 63-300 Pleszew wielkopolskie
(1 opinia) napisz opinię
Treppenbud inż Elżbieta Trzeciak

Informacje

Opis działalności
Firmę Treppenbud założyliśmy w 2014 roku na terenie Pleszewa, w województwie wielkopolskim. Właścicielką działalności jest Elżbieta Trzeciak. Od początku jesteśmy związani z branżą projektową. Początkowo nasi Klienci mogli zamówić u nas piękne konstrukcje schodów drewnianych. Na ten moment poszerzyliśmy naszą działalność o budowę domów drewnianych.
Produkty i usługi
Domy drewniane stają się coraz popularniejsze w naszym kraju. Szczególnie dzięki wielu zaletom, jakie niesie ze sobą budownictwo opierające się na wykorzystaniu naturalnego surowca. Podczas projektowania i wykonawstwa domów szkieletowych, należy jednak pamiętać o dobraniu odpowiedniego drewna. Jako kadra firmy Treppenbud pomagamy w wykonaniu projektu oraz jego realizacji. Zajmujemy się także pozyskaniem materiału, które będzie prawidłowo wysuszone i zapewni mieszkańcom prawidłowy mikroklimat.

Domy drewniane wznosi się o wiele szybciej niż tradycyjnymi metodami. Nie musimy czekać na wyschnięcie zapraw, czy tynków. Nie ograniczają nas również panujące warunki atmosferyczne. Budynki drewniane są również bardzo łatwe w późniejszej modernizacji. Lekkie materiały można łatwo łączyć z kolejnymi modułami, więc rozbudowa, czy dobudowa nie będzie stanowiła większego problemu.

Drewno to niezwykle wytrzymały surowiec, który zaimpregnowany, może wytrzymać przez dziesiątki lat. Jest również ekologiczny i zapewnia w pomieszczeniu zdrowy mikroklimat. Zimą drewno dobrze akumuluje ciepło, natomiast latem zapewnia przyjemny chłód.

W naszej ofercie usługowej znajduje się:
- budowa domów jednorodzinnych,
- budowa domów wielorodzinnych,
- budowa domów skandynawskich,
- budowa domów drewnianych,
- budowa domów energooszczędnych,
- budowa domów letniskowych drewnianych,
- budowa domów z zielonym dachem.

Konstrukcje, które wykonujemy, zapewniają użytkownikom wysokie parametry termoizolacyjne. Chronią nie tylko przed zimnem, ale także przed hałasem z zewnątrz. Polecamy również nowoczesne domy z zielonym dachem, które umożliwiają bliższy kontakt z naturą i zaprojektowanie swoich domowych upraw.

Zapraszamy do kontaktu - firma Treppenbud z Pleszewa.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
wielkopolskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
G
Grzegorz
Polecam usługi Pani Elżbiety Trzeciak. Zaprojektowała dla nas przepiękny domek letniskowy z drewna. Jej firma była również odpowiedzialna za wykonawstwo. Drewno, którego użyli, było bardzo dobrej jakości. Idealnie wysuszone i pięknie obrobione. Konstrukcja jest więc solidna i w środku można się zrelaksować.