Phu Info - Kompleks Jacek Drosdowski

Z nami nauczysz się wszystkiego na temat informatyki

Informatyka
ul. Lenartowicka 2, 63-300 Pleszew wielkopolskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Phu Info - Kompleks Jacek Drosdowski

Informacje

Opis działalności
Skuteczna naprawa sprzętu komputerowego, obsługa firm w zakresie IT. Szkolenia informatyczne. Firma PHU Info – Kompleks powstała w 1998 r. Od samego początku jest firmą prywatną zarządzaną przez jedną osobę, mgr inż. Jacka Drosdowskiego. Nasza siedziba mieści się w Pleszewie, w Wielkopolsce.
Produkty i usługi
Działalność gospodarcza firmy ukierunkowana jest na branżę informatyczną oraz szkolenia informatyczne. Od ponad dwudziestu lat działamy w tym zakresie, w związku z czym posiadamy spore doświadczenie i zaufanie licznego grona Klientów.

Zajmujemy się głównie serwisem urządzeń techniki komputerowej czy przeprowadzaniem szkoleń w zakresie informatyki. Przeprowadzamy takie szkolenia, jak na przykład ECDL Start, Core, ECDL Advanced czy wiele innych. Wydajemy również certyfikaty i podpisy elektroniczne.

Dodatkowym aspektem naszej działalności jest prowadzenie serwisu komputerowego, w ramach którego dokonujemy diagnostyki oraz późniejszych napraw komputerów bądź innych urządzeń. Służymy także doradztwem odnośnie zabezpieczeń, projektowanie i wykonawstwa sieci czy administracji i outsourcingu IT. Poza tym sprzedajemy urządzenia techniki komputerowej, kasy fiskalne i wzmacniacze sygnału GSM.

Zatrudniamy ludzi, którzy posiadają doświadczenie w branży informatycznej, a poza tym jest to dla nich pasja. Dzięki temu stu procentowo angażują się w każde zlecenie, dokładnie je realizując. Gwarantujemy niskie ceny i terminową realizację.

Zapraszamy do kontaktu i zachęcamy do podjęcia współpracy.
Marki i specjalizacje
Firma specjalizuje się również w dostawie sprzętu komputerowego poprzez sprzedaż komputerów stacjonarnych i serwerów: firmowych oraz markowych m. in. Fujitsu Siemens, HP, Acer, IBM; a także sprzedaż komputerów przenośnych - noteboków w szczególności firm: Toshiba, Fujitsu Siemens, HP, IBM, Acer, Asus.

Od 1999 roku Firma posiada uprawnienia do sprzedaży urządzeń fiskalnych firmy Posnet.

Również posiadamy w swojej ofercie kompletny zestaw urządzeń do budowy instalacji monitoringu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń