Prokaz Konieczny P

Serwis systemów przeciwpożarowych

Sprzęt i zabezpieczenia przeciwpożarowe
ul. Polna 3, 62-051 Łęczyca wielkopolskie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
(61) 810 66 30
606767239
Może cię zainteresować
Prokaz Konieczny P

Informacje

Opis działalności
Firma Prokaz powstała w 1990 roku. Siedziba znajduje się w Łęczycy, w województwie wielkopolskim. Właścicielem jest Przemysław Konieczny.
Produkty i usługi
Zajmujemy się ochroną przeciwpożarową. Przedsiębiorstwo Prokaz może pochwalić się szeroką ofertą. W asortymencie mamy drzwi i bramy przeciwpożarowe oraz gaśnice. Sprzedajemy klapy oddymiające, klapy pożarowe odcinające, wentylatory oddymiające i kurtyny dymowe. Nasza oferta zawiera pasma świetlne, świetliki dachowe, wyłazy dachowe, a także zadaszenie nad drzwi i okna.

W zakres świadczony przez nas usług wchodzi:
- montaż
- naprawy
- odbudowy
- przeglądy serwisowe

W ofercie mamy też bierne zabezpieczenia przeciwpożarowe. Zakładamy zabezpieczenia systemów wentylacji, kabli, rur palnych i niepalnych, szczelin i łączeń, konstrukcji stalowych oraz drewna.

Drugim profilem naszej działalności jest serwis opon. Zapewniamy sprzedaż, montaż i naprawę opon nowych i używanych. Świadczymy takie usługi jak komputerowe wyważanie kół nieprzelotowych, sezonowe przechowywanie kół i konserwację opon.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Prokaz.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
E
Ewelina
Montowali u nas drzwi przeciwpożarowe. Spisali się doskonale.
R
Remigiusz
Polecam sprzedawane przez nich systemy przeciwpożarowe. Są solidne i funkcjonalne. Miałem już okazję sprawdzić je w praktyce i zdały egzamin. Polecam bardzo serdecznie.