Rol-Trans Jakub Werbliński

Drewno najwyższej klasy

Tartaki
ul. Poznańska 18, 62-051 Łęczyca wielkopolskie
(1 opinia) napisz opinię
Rol-Trans Jakub Werbliński

Informacje

Opis działalności
Jakub Werbliński jest właścicielem firmy Rol-Trans, która powstała w 1995 roku. Siedziba działalności mieści się w Łęczycy, na terenie województwa wielkopolskiego. Specjalnością zakładu są usługi tartaczne.
Produkty i usługi
Rol-Trans od wielu lat oferuje swoim klientom profesjonalne usługi tartaczne. Obejmują one w szczególności tarcie i przecieranie drewna, a także sprzedaż materiałów drewnianych. W asortymencie znajdują się w szczególności więźby, deski budowlane, bale, krawędziaki oraz drewno opałowe i kominkowe. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta, skład drzewny proponuje także altanki, które z pewnością będą pasowały do każdego ogrodu.

Bogate zaplecze magazynowo-techniczne umożliwia świadczenie usług rzetelnie i na najwyższym poziomie. Wykwalifikowana i doświadczona kadra pracownicza bardzo chętnie udzieli wszystkich informacji oraz pomoże w doborze odpowiednich materiałów. Rol-Trans gwarantuje pełen profesjonalizm, terminową realizację zleceń oraz najlepsze ceny na rynku. Oferta kierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i właścicieli firm i przedsiębiorstw.

W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Rol-Trans.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubuskie, wielkopolskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
A
Arkadiusz
Od wielu lat zaopatruję się u nich w drewno kominkowe. Jest nie tylko świetnej jakości, ale też dostępne jest w atrakcyjnej cenie.