Tech-Plan Spółka cywilna Robert Grędas, Artur Turski

Produkcja stalowych konstrukcji hal namiotowych i plandek

Namioty i hale namiotowe
ul. Wiejska 27a, 62-060 Będlewo wielkopolskie
(4 reviews) napisz opinię
Tech-Plan Spółka cywilna Robert Grędas, Artur Turski
ul. Wiejska 27a, 62-060 Będlewo wielkopolskie
NIP
7773252960
Telefon
Tech-Plan Spółka cywilna Robert Grędas, Artur Turski

Informacje

Opis działalności firmy Tech-Plan Spółka cywilna Robert Grędas, Artur Turski w Będlewo
Tech-Plan prowadzimy od 2015 roku. W Będlewie, w województwie wielkopolskim znajduje się nasz zakład, w którym wytwarzamy zarówno solidne konstrukcje, jak i trwałe plandeki. Oferujemy wysokiej jakości produkty przeznaczone dla podmiotów gospodarczych i osób fizycznych z terenu całej Polski.
Produkty i usługi
Od lat wytwarzamy produkty odporne na uszkodzenia mechaniczne i działanie warunków atmosferycznych. Specjalizujemy się w Tech-Plan w produkcji hal namiotowych. Wykonujemy konstrukcje stalowe hal magazynowych, produkcyjnych, a także przeznaczonych dla ujeżdżalni koni, celów sportowych i organizowania imprez okolicznościowych. Budynki różnią się od siebie wielkością i standardem wykończenia. W zależności od oczekiwań klientów kładziemy podłogi, montujemy zadaszenia oraz instalujemy przegrody wydzielające mniejsze pomieszczenia w halach. Produkujemy także okrycia, kotary i ozdobne podsufitówki.

Poza konstrukcjami stalowymi, na których opiera się ciężar hal, wykonujemy w Tech-Plan powłoki plandekowe rozpościerane na stelażach. Powłoki z różnych materiałów chronią wnętrze hal przed wilgocią, chłodem i wiatrem. Dostarczamy plandeki w różnych wariantach kolorystycznych oraz z nadrukami! Podejmujemy się też naprawy pokryć i konstrukcji stalowych oraz zastępujemy w halach plandeki boczne innymi trwałymi materiałami. Są to blachy i płyty warstwowe.

Powłoki namiotowe to tylko niektóre z produkowanych przez nas w Tech-Plan plandek. Polecamy też zabudowy plandekowe do tarasów, ogródków gastronomicznych, altan ogrodowych i ogródków piwnych. Ponadto wytwarzamy:
-namioty typu Turek,
-plandeki na oczka wodne,
-plandeki na baseny,
-banery reklamowe,
-zadaszenia schodów i wejść,
-kurtyny pasowe,
-przegrody termiczne.

Przegrody termiczne naszej produkcji znajdują zastosowanie w ciężarówkach, naczepach i przyczepach. Do naczep, przyczep i samochodów dostawczych i ciężarowych również produkujemy plandeki i w razie potrzeby je naprawiamy. Wykonujemy plandeki z nadrukami.

Dodatkowych informacji o ofercie Tech-Plan udzielamy telefonicznie i e-mailowo. Zapraszamy do nawiązania kontaktu i skorzystania z naszych usług!
Zasięg działania
Firma Tech-Plan Spółka cywilna Robert Grędas, Artur Turski z lokalizacji: Będlewo świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Aktualności

hala namiotowa

24.07.2022

Hale namiotowe to tańsza alternatywa dla stałych budynków. Obiekty są łatwe do zmontowania i zapewniają odpowiednią przestrzeń do magazynowania, produkcji oraz innych aktywności. Przykładem hal są ujeżdżalnie koni, budynki sportowe, na przykład korty tenisowe i lodowiska, a także budynki przeznaczone do organizowania imprez okolicznościowych.

Opinie

(4 reviews) napisz opinię
M
Magdalena
Specjaliści jeśli chodzi o zabudowy konstrukcji stalowych, bardzo dobre wykonanie.
I
Iza
Zamawialiśmy u nich plandekę, wykonali ją na indywidualne zamówienie, umieścili na niej logo naszej firmy, wyszło rewelacyjnie.
M
Marcin
Sprawdzony producent plandek, tworzą je z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są solidne i trwałe. Polecam.
M
Misiek
Wykonywali dla nas imprezowe namioty typu Turek na dokładne zamówienie, wszystko zgodnie z naszymi indywidualnymi potrzebami. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy.

Słowa kluczowe