Piastbud Sieci i przyłącza kanalizacji sanitarnej deszczowej oraz drenaże

Budowa sieci wodnych na najwyższym poziomie

Wodociągi i kanalizacja
ul. Rubinowa 18, 62-081 Baranowo wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
601 786 818
618141697
Adres korespondencyjny
ul. Rubinowa 18, 62-081 Baranowo wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Nasza firma Piastbud mieści się w Czerwonaku, w powiecie poznańskim, na terenie województwa wielkopolskiego. Jesteśmy profesjonalistami w branży wodociągów i kanalizacji. Działamy pod przewodnictwem Andrzeja Piasecznego nieprzerwanie od 1993 roku, świadcząc usługi najwyższej jakości.Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w budowie sieci wodociągowych oraz infrastruktury kanalizacyjnej. Działalność branży prowadzimy od ponad 35 lat, dzięki czemu na lokalnym rynku uzyskaliśmy pozycję jednego z liderów branży. Usługi świadczymy przy użyciu najwyższej jakości materiałów i narzędzi, co pozwala Wam zapewnić, że efekty naszej pracy będą cieszyć Was przez długi czas.

PIASTBUD to firma, która działa na rynku już od 35 lat. Przez ten czas doskonaliliśmy nasze usługi i dopracowywaliśmy ofertę. aby spełniała oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zajmujemy się przede wszystkim budową sieci wodociągowych oraz infrastruktury kanalizacyjnej.

Nie boimy się nowych wyzwań - znamy się na swoim fachu, nieustannie się szkolimy i zdobywamy nowe doświadczenia. Działamy na terenie województwa wielkopolskiego i regionu koszalińskiego. Rynkową pozycję zdobyliśmy dzięki ciężkiej pracy oraz efektywnym sposobom rozwiązywania licznych problemów.

Oferujemy:
- budowę sieci wodno-kanalizacyjnych
- budowa sieci wodociągowych
- budowę kanalizacji deszczowej
- budowę instalacji wewnętrznych
- budowę przepompowni
- drenaż na zewnątrz budynków
- budowę przydomowej oczyszczalni ścieków
- przyłącza wodociągowe

Nasza kompleksowa oferta sprawia, że do wykonania pełnej instalacji nie potrzebujecie zatrudniać podwykonawców. Samodzielnie obsłużymy i zadbamy o Twoje potrzeby.

Nasi pracownicy to fachowcy z bogatym doświadczeniem zawodowym. Zawsze są w stanie udzielić fachowego doradztwa, dzięki czemu wasze pytania nie pozostają bez odpowiedzi.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.
Marki i specjalizacje
Specjalizujemy się w budowie sieci zewnętrznych instalacji wodno - kanalizacyjnych, sieciach wodociągowych, przepompowniach. Działamy na terenie województwa wielkopolskiego i regionu koszalińskiego.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
kujawsko-pomorskie, zachodniopomorskie, dolnośląskie, wielkopolskie, mazowieckie, śląskie, pomorskie, lubelskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń