Tomasz Drabik Dtm Naprawa Skrzyń Biegów

Kompleksowa naprawa skrzyń biegów

ul. Stefana Batorego 101, 62-080 Batorowo wielkopolskie
(2 opinie) napisz opinię

Kontakt

Telefon
725 741 116
Adres korespondencyjny
ul. Stefana Batorego 101, 62-080 Batorowo wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Firma DTM świadczy kompleksowe usługi z zakresu naprawy, regeneracji skrzyń biegów, dyfrów oraz mostów napędowych. Właścicielem warsztatu jest Tomasz Drabik, a mieści się on przy ul. Stefana Batorego 101, w Batorowie, w powiecie poznańskim.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w przeprowadzaniu kompleksowych napraw skrzyń biegów manualnych instalowanych w samochodach osobowych i dostawczych oraz pełen zakres w naprawie, regeneracji dyfrów oraz mostów napędowych.

Przeprowadzamy naprawy i wymiany poszczególnych elementów, ale także remonty całych jednostek.

Jeśli to możliwe dokonujemy regeneracji wadliwych podzespołów, albo wymieniamy je na części nowe bądź używane. W zależności od decyzji klienta, któremu staramy się doradzać i zoptymalizować jego korzyści.

W przypadku uszkodzeń uniemożliwiających przeprowadzenie naprawy proponujemy klientom wymiany skrzyń biegów, dyfrów, mostów napędowych na jednostki nowe lub używane,lecz w pełni sprawne.

Prowadzimy serwis skrzyń biegów większości producentów, w tym serwis olejowy.

Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny rozpoczynając zawsze od skrupulatnej diagnostyki i zlokalizowania problemu.

Dysponujemy odpowiednim zapleczem narzędziowym i technicznym, które pozwala nam dokonywać napraw w sposób fachowy i gwarantujący trwałość.

W przypadku problemów ze skrzynią biegów, dyfrem lub mostem napędowym zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
S
G
Stefan Gromadzki
2019-08-04 10:31:03
POlecam bardzo ten zakład,p Tomek i jego pracownik bardzo znają się na swojej pracy.Jechałem 476km by naprawić skrzynię w mitsubishi outlanderze.zregenerowali ją w 1 dzień i wróciłem z powrotem.Są słowni i konkretnie wykonują pracę.pozdrawiam i dziękuję.
A
R
Anna R.
2019-07-18 14:01:29
Polecam!