KLATT Konstrukcje Aluminiowe

Konstrukcje aluminiowe
ul. Jodłowa 28, 62-006 Bogucin wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Strona www
Telefon
(61) 815 03 81
Adres korespondencyjny
ul. Jodłowa 28, 62-006 Bogucin wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
KLATT Konst to firma produkująca konstrukcje aluminiowe. Zakład, którego właścicielem jest Paweł Klatt mieści się w Bogucinie, niedaleko Poznania. Powstał w 1990 r. i od tego czasu realizuje zlecenia na rzecz osób fizycznych, podmiotów gospodarczych oraz biur, instytucji i zakładów przemysłowych. Jest doskonale wyposażony w urządzenia do spawania aluminium oraz gięcia metalu. Sprawdza się to szczególnie w przypadku produkcji okien łukowych oraz łukowych zadaszeń.
Produkty i usługi
Zastosowanie najlepszych jakościowo materiałów oraz staranna produkcja sprawiają, że wymienione konstrukcje oraz inne elementy są wytrzymałe i estetyczne.

KLATT Konstrukcje Aluminiowe produkuje również okna przesuwne, okrągłe i uchylno-rozwierne oraz aluminiowe drzwi wahadłowe, przymykowe i automatyczne. W zakładzie powstają też montowane później u klientów zadaszenia, wiatrołapy i fasady. Szczególnie duże okna biur i instytucji robią wrażenie, ponieważ składają się z tafli szkła utrzymywanych przez metalową konstrukcję. Do okien polecane są osłony przeciwsłoneczne, takie jak żaluzje fasadowe, łamacze światła, żaluzje wielkogabarytowe,a nawet żaluzje szklane.

Przedsiębiorstwo wytwarza też:

* okna przeciwpożarowe
* drzwi przeciwpożarowe
* ścianki przeciwpożarowe
* ścianki biurowe
* witryny
* konstrukcje reklamowe
* boksy biurowe
* boksy kasowe
* ogrody zimowe
* zadaszenia tarasów

Uzupełnieniem oferty są produkowane na zamówienie ogrodzenia oraz balustrady. Pierwsze z nich skutecznie chronią posesję przed wtargnięciem niepowołanych osób, a drugie przeznaczone są do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków. Wytwarzane są z profili kwadratowych i okrągłych.

Dodatkowo firma oferuje gięcie i spawanie aluminium. Służy też serwisem okien i drzwi.

Więcej informacji i dodatkowe zdjęcia dokumentujące zrealizowane zamówienia znajdą Państwo na stronie internetowej KLATT.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
kujawsko-pomorskie, lubuskie, dolnośląskie, wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń