Teserwis Mikołaj Kaczmarek

Kompleksowa oferta w zakresie systemów fiskalnych

Oprogramowanie komputerowe
ul. Basztowa 11, 64-320 Buk wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Teserwis Mikołaj Kaczmarek
ul. Basztowa 11, 64-320 Buk wielkopolskie
NIP
7881529051
Telefon
Teserwis Mikołaj Kaczmarek

Informacje

Opis działalności firmy Teserwis Mikołaj Kaczmarek w Buk
Teserwis Mikołaj Kaczmarek istnieje na rynku od 2006 roku i działa w branży oprogramowanie komputerowe. Dzięki naszemu doświadczeniu mają Państwo gwarancję, że perfekcyjnie wykonamy powierzone nam zadania. Obszar naszego działania obejmuje województwo wielkopolskie, a siedziba naszej firmy mieści się w mieście Buk. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Pozostajemy do Państwa dyspozycji.
Produkty i usługi
Specjalnością Teserwis jest kompleksowa obsługa w zakresie urządzeń fiskalnych, dlatego właśnie do nas warto się zwrócić, jeśli poszukujesz niezawodnych rozwiązań w tej dziedzinie.

Nasza ponad 25-letnia obecność na rynku świadczy o naszym doświadczeniu oraz zaufaniu naszych klientów. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz kasy fiskalnej, drukarki fiskalnej czy oprogramowania dedykowanego Twojej firmie, w Teserwis znajdziesz rozwiązania charakteryzujące się niezawodnością i najwyższą jakością wykonania. Nasze produkty są tworzone z myślą o Twojej satysfakcji i komforcie użytkowania.

Nasza oferta obejmuje:

- kasy fiskalne,
- terminale płatnicze,
- oprogramowanie fiskalne,
- drukarki fiskalne,
- inwentaryzatory.

Dodatkowo oferujemy czujniki kodów kreskowych, wagoskanery oraz rolki do kas i wag. Nasze usługi obejmują także profesjonalny serwis kas fiskalnych i programowanie skanerów.

Nasz wykwalifikowany zespół to prawdziwi eksperci z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie systemów fiskalnych. Dzięki ich obszernej wiedzy i pasji do pracy jesteśmy w stanie zapewnić Ci kompleksową obsługę oraz niezawodność naszych rozwiązań.

W Teserwis dbamy o rzetelność, dokładność oraz bezwzględną terminowość. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na naszej stronie internetowej i do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Jesteśmy gotowi pomóc Ci znaleźć najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy. Teserwis - zaufaj profesjonalistom w dziedzinie urządzeń fiskalnych!
Zasięg działania
Firma Teserwis Mikołaj Kaczmarek z lokalizacji: Buk świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubuskie, wielkopolskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń