Bros fabryka okien

Okna
ul. Przemysłowa 8a, 64-320 Buk wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(61) 894 00 07
Adres korespondencyjny
ul. Przemysłowa 8a, 64-320 Buk wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Fabryka Bros, z miejscowości Buk, niedaleko Poznania to uznany producent stolarki otworowej. Przedsiębiorstwo założone w 2000 roku wytwarza okna, drzwi i całe systemy wykonane z PCV i aluminium. W zakładzie używane są komponenty dostarczane przez takie marki jak Salamander, Bluevolution, Maco i Ponzio. Gwarantuje to wytrzymałość firmowych konstrukcji i ich estetykę. Dotyczy to szczególnie okien aluminiowych i PCV.
Produkty i usługi
Okna aluminiowe wchodzą w skład systemów uchylnych i przesuwnych oraz fasad i konstrukcji przeciwpożarowych. Z kolei okna plastikowe oparte są na wielokomorowych profilach, których kolor można zmieniać okleinami, wypełnionych zespolonymi szybami. Szyby te to najczęściej rozwiązania jedno, dwu i trzykomorowe.

Ponadto używane są:

- szyby bezpieczne
- szyby antywłamaniowe
- szyby przeciwsłoneczne
- szyby dźwiękochłonne
- szyby ornamentowe

Okna doskonale nadają się do montażu w domach i mieszkaniach.
Do okien można dobrać osłony i dodatki. Pierwsze z nich to zewnętrzne rolety oraz wewnętrzne roletki materiałowe i moskitiery, natomiast drugie to parapety, nawiewniki, klamki i elementy ozdobne w rodzaju szprosów, głowic i listew.

Poza wymienionymi konstrukcjami fabrykę opuszczają też bramy garażowe i drzwi. Dostępne są drzwi skrzydłowe i przegubowe oraz zewnętrzne drzwi z aluminium i PCV. Klienci mogą wybierać spośród pełnych skrzydeł drzwiowych i przeszklonych. Mogą być one proste w swej formie lub dekoracyjne. Oczywiście można do drzwi dokupić liczne akcesoria w rodzaju klamek, zawiasów i pochwytów.

Zakup konstrukcji z podpoznańskiej fabryki to doskonałe rozwiązanie, ponieważ stolarka produkowana przez firmę ma właściwości energooszczędne i jest odporna na zużycie.

Po dodatkowe informacje o przedsiębiorstwie Bros najlepiej wejść na stronę internetową.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń