Bros sp.j. Jarosław Siekański, Andrzej Górczak

Produkcja stolarki okiennej i drzwiowej o profilach z PCV i aluminium

Okna
ul. Przemysłowa 8A, 64-320 Buk wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Bros sp.j. Jarosław Siekański, Andrzej Górczak
ul. Przemysłowa 8A, 64-320 Buk wielkopolskie
Telefon
Bros sp.j. Jarosław Siekański, Andrzej Górczak

Informacje

Opis działalności firmy Bros sp.j. Jarosław Siekański, Andrzej Górczak w Buk
Fabryka Bros, w Buku, niedaleko Poznania to uznany producent stolarki otworowej. Przedsiębiorstwo założone w 2000 roku wytwarza okna, drzwi i całe systemy wykonane z PCV i aluminium. W zakładzie używane są komponenty dostarczane przez takie marki jak Salamander, Bluevolution, Maco i Ponzio. Gwarantuje to wytrzymałość firmowych konstrukcji i ich estetykę. Dotyczy to szczególnie okien aluminiowych i okien PCV.
Produkty i usługi
Okna aluminiowe dostarczane przez fabrykę Bros wchodzą w skład systemów uchylnych i przesuwnych oraz fasad i konstrukcji przeciwpożarowych. Z kolei okna plastikowe oparte są na wielokomorowych profilach, których kolor można zmieniać okleinami, wypełnionych zespolonymi szybami. Szyby te to najczęściej rozwiązania jedno, dwu i trzykomorowe.

Ponadto w oknach produkowanych przez firmę Bros używane są:
-szyby bezpieczne,
-szyby antywłamaniowe,
-szyby przeciwsłoneczne,
-szyby dźwiękochłonne,
-szyby ornamentowe.

Okna doskonale nadają się do montażu w domach i mieszkaniach.

Do stolarki otworowej można dobrać osłony i dodatki. Pierwsze z nich to zewnętrzne rolety oraz wewnętrzne roletki materiałowe i moskitiery, natomiast drugie to parapety, nawiewniki, klamki i elementy ozdobne w rodzaju szprosów, głowic i listew.

Poza wymienionymi konstrukcjami fabrykę opuszczają też bramy garażowe i drzwi. Dostępne są drzwi skrzydłowe i przegubowe oraz zewnętrzne drzwi z aluminium i PCV. Klienci mogą wybierać spośród pełnych skrzydeł drzwiowych i przeszklonych. Mogą być one proste w swej formie lub dekoracyjne. Oczywiście można do drzwi dokupić liczne akcesoria w rodzaju klamek, zawiasów i pochwytów.

Zakup konstrukcji z fabryki Bros to doskonałe rozwiązanie, ponieważ stolarka produkowana przez firmę ma właściwości energooszczędne i jest odporna na zużycie.

Po dodatkowe informacje o przedsiębiorstwie Bros najlepiej wejść na stronę internetową. Można też napisać e-maila albo zadzwonić.
Zasięg działania
Firma Bros sp.j. Jarosław Siekański, Andrzej Górczak z lokalizacji: Buk świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń