Impregnacja Ogniochronna "Ogniochron"

Przetwórstwo tworzyw sztucznych i impregnacja ognioochronna. Wysoka jakość.

Sprzęt i zabezpieczenia przeciwpożarowe
ul. Dworcowa 29 A, 62-001 Chludowo wielkopolskie
Poniedziałek 8:00 - 16:00
Wtorek 8:00 - 16:00
Środa 8:00 - 16:00
Czwartek 8:00 - 16:00
Piątek 8:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
601 707 510
601707510
biuro@ekpol.pl
Adres korespondencyjny
Impregnacja ogniochronna ul. Dworcowa 29A, 62-001 Chludowo gm. Suchy Las tel.: 601 707 510, e-mail: biuro@ekpol.pl
Impregnacja Ogniochronna "Ogniochron"

Informacje

Opis działalności
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. IMPREGNACJA OGNIOCHRONNA, TWORZYWA SZTUCZNE. Oferujemy szybkie terminy realizacji zamówień oraz elastyczność przy uzgadnianiu cen. Przetwarzamy tworzywa: PC, PP, PE, PPC, PA 6, PA 66, PBT, PPS, ABS, SAN, PPR, POM.
Produkty i usługi
Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w przetwórstwie wyrobów z tworzyw sztucznych oraz impregnacji ognioochronnej materiałów palnych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży oraz niezbędne certyfikaty dopuszczające nasze środki do użytku. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii natryskowej, jesteśmy w stanie skutecznie zabezpieczyć każdy materiał, tak aby był odporny na działanie ognia. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych, z możliwością dojazdu lub wykonania usługi na miejscu.

Oferowane impregnacje ognioochronne wykorzystuje się do zabezpieczenia poszczególnych elementów budynków, drewna oraz tkanin. Pracujemy na atestowanych środkach najwyższej jakości, spełniających niezbędne normy bezpieczeństwa regulowane przepisami prawa. Na wykonane przez nas zabezpieczenia ognioochronne wydajemy specjalne zaświadczenia potwierdzające przeprowadzoną impregnacje.

W budynkach użyteczności publicznej, takich jak przedszkola, kina czy biura w których przebywaponad 50 osób, należy okresowo wykonywać impregnacje ochronne tkanin. Regulują to przepisy, według których określone strefy pożarowe powinny posiadać odpowiednie zabezpieczenia ognioochronne. Nasza firma w porozumieniu z klientem zastosuje najlepszą metodę impregnacji, aby wykazywała skuteczne parametry ochrony przeciwpożarowej. W ofercie posiadamy między innymi metodę natryskową, zanurzeniową i próżniowo- ciśnieniową. Oprócz tkanin i dywanów, wykonujemy również impregnacje ogniochronną na obicia meblowe, dzięki czemu możemy podnieść bezpieczeństwo osób przebywających w budynku, w przypadku wystąpienia incydentów z ogniem.

Działamy kompleksowo, w oparciu o obowiązujące przepisy prawa, dlatego możemy zaoferować impregnacje całego obiektu, poszczególnych elementów konstrukcji oraz wyposażenia. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty - zapewniamy szybkie terminy realizacji, indywidualne podejście do klienta oraz najwyższe standardy obsługi.
Marki i specjalizacje
Produkujemy wyroby z tworzyw sztucznych zarówno z wykorzystaniem narzędzi własnych jak i z form wtryskowych powierzonych przez klientów.
Impregnacja ogniochronna obejmuje:
tkaniny
wykładziny dywanowe
zasłony
firany
kurtyny
obicia meblowe
drewno i konstrukcje drewniane
boazerie
konstrukcje stalowe
Certyfikaty
Impregnacja ogniochronna obejmuje:tkaniny, wykładziny, dywanowe zasłony, firany, kurtyny, obicia meblowe drewno i konstrukcje drewniane, boazerie, konstrukcje stalowe. Wykonujemy usługę według pomysłu klienta na nowoczesnych wtryskarkach zapewniając najwyższą jakość wyrobów – zgodnie z ustalonymi parametrami. Wtrysku dokonujemy na powierzonych formach wtryskowych lub zapewniamy kompleksową obsługę "od projektu przez formę do produkcji".
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
chodzieski, gnieźnieński, Kalisz, kolski, nowotomyski, obornicki, Poznań, szamotulski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń