Pro-Eko Zbigniew Rzepecki

Sprzedaż brokatów, ozdób, nitek i cekinów

Drukarnie i poligrafia
ul. Obornicka 5, 62-001 Chludowo wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(61) 811 65 54
Adres korespondencyjny
ul. Obornicka 5, 62-001 Chludowo wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Firma Pro-Eko należy do Zbigniewa Rzepeckiego i działa na rynku od 1996 roku. Nasza siedziba znajduje się w Chludowie, w województwie wielkopolskim, ale docieramy do Klientów z całego kraju. Jesteśmy dostawcą brokatu i ozdób. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Firma Pro-Eko współpracuje z Klientami na terenie całego kraju. Docieramy do ponad 300 zakładów i dostarczamy brokat aluminiowy oraz poliestrowy. Zadowolenie naszych Klientów przyczyniło się do rozwinięcia działalności. Od 2005 roku sami wyrabiamy część naszych produktów. Importujemy folie poliestrowe grube na 12-36 mikronów. Są to wysokogatunkowe materiały, które pozwalają nam na terminową produkcję. W asortymencie Pro-Eko znajdują się także:
- nitki,
- cekiny,
- kwadraty,
- kwiatki,
- diamenty,
- gwiazdki,
- oczka.

Nasz brokat poliestrowy jest produkowany na podstawie folii poliestrowej o grubości 12-40 mikronów. Można go wykorzystać podczas sitodruku, produkcji zniczy i świec, produkcji ozdób świątecznych, wyrobów kosmetycznych, sztuk plastycznych itp. Brokat metaliczny używa się podczas produkcji wyrobów sztucznych, żywic epoksydowych i konglomeratów marmurowych.

Wysyłkę brokatu i ozdób świadczymy za pomocą firmy kurierskiej.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Pro-Eko z Chludowa oraz na naszą stronę internetową.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń