Farajd Pomoc Drogowa, Wyjanem Lawet

Pomoc drogowa - bezpiecznie, szybko i skutecznie

Pomoc drogowa
ul. Szamotulska 57, 62-081 Chyby wielkopolskie
(2 opinie) napisz opinię
Farajd Pomoc Drogowa, Wyjanem Lawet

Informacje

Opis działalności
Farajd to profesjonalna pomoc drogowa, której siedziba mieści się w Chybach, na terenie województwa wielkopolskiego. Jej właścicielem jest Krzysztof Fabiś. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.
Produkty i usługi
Sytuacje z którymi spotykają się nasi Klienci, zanim się z nami skontaktują, bywają naprawdę stresujące. Nigdy tak naprawdę nie wiadomo kiedy nasz silnik odmówi zapłonu, opony nie stracą powietrza albo czy nie weźmiemy danego dnia udziału w wypadku samochodowym. Dlatego właśnie warto jest zapoznać sięz naszą ofertą juz teraz, by w przyszłosci wiedzieć do kogo się zwrócić.

Świadczymy usługi pomocy drogowej. Działamy 24h/7, przez co jesteśmy ogólnodostępni. Głównym obszarem naszych usług są okolice drogi A5, do której to dojeżdżamy w trybie ekspresowym.

Nasze standardowe usługi to między innymi:
- autoholowanie
- wynajem naczep
- wynajem lawet
- pomoc drogowa

Swoje usługi świadczymy profesjonalnie i terminowo. Dysponujemy odpowiednimi narzędziami oraz materiałami, które umożliwiają nam szybką pomoc w każdej sytuacji. Każdy z naszych pracowników posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu z pewnością pomogą Państwu w każdej sytuacji.

Zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów naszej oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Poznań

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
K
Kamila
Polecam serdecznie. Działają 24h/7, dzięki czemu są zawsze w stanie pomóc Klientom. Prawdziwi profesjonaliści.
A
Arkadiusz
Jakimś cudem zjechałem z moim pojazdem do rowu. Konieczne było wezwanie pomocy drogowej. Zadzwoniłem wiec do znajomego, zapytać kogo poleca. Wybór trafił na Farajd. Jestem zadowolony, ponieważ szybko się zjawili i udzielili mi fachowej pomocy.