Międzynarodowa Sprzedaż i Transport Materiałów Sypkich Sobański

Kruszywa z dowozem do Klienta

Kamień i kruszywa
ul. Ogrodowa 10, 62-070 Dąbrowa wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Międzynarodowa Sprzedaż i Transport Materiałów Sypkich Sobański

Informacje

Opis działalności
Międzynarodowa Sprzedaż i Transport Materiałów Sypkich Sobański to firma należąca do Jarosława Sobiańskiego i znajduje się w Dąbrowie, w województwie wielkopolskim. Oferujemy Państwu sprzedaż kruszyw i przewóz w atrakcyjnych cenach. Na rynku działamy od 2003 roku. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Firma Międzynarodowa Sprzedaż i Transport Materiałów Sypkich Sobański oferuje transport kruszyw do 25 ton o objętości od 25m3 do 50m3. Docieramy do każdego miejsca na terenie kraju i Unii Europejskiej. Zapewniamy zawsze terminowy dowóz towaru. Posiadamy tabor przystosowanych pojazdów, które ułatwiają załadunek i rozładunek materiałów sypkich. Są to ciągniki siodłowe wyposażone w naczepy samowyładowcze. Nawiązujemy współpracę z Klientami indywidualnymi oraz firmami. Pomagamy w organizowaniu kruszyw i załadunku. Zawsze rzetelnie wyceniamy nasze usługi.

W naszym asortymencie znajdują się kruszywa takie jak:
- żwir,
- piasek,
- gruz,
- pospółka,
- kliniec,
- tłuczeń,
- granit,
- otoczaki,
- melafir,
- bazalt,
- kora,
- torf.

Udostępniamy również mieszankę do stabilizacji ziemi. Z naszych usług korzystało już wielu zadowolonych Klientów, którzy wystawili nam pozytywne referencje. Zapewniamy dogodne warunki płatności i terminową realizację usługi.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Międzynarodowa Sprzedaż i Transport Materiałów Sypkich Sobański z Dąbrowy. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie www.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń