Żwirownia Dolata

Solidny producent wytrzymałego betonu

Kamień i kruszywa
ul. Wiejska 27, 62-070 Dąbrowa wielkopolskie
(4 opinie) napisz opinię
Telefon
Może cię zainteresować
Żwirownia Dolata

Informacje

Opis działalności
Firma Żwirownia Dolata została założona w 2005 roku, a jej właścicielką jest Agnieszka Dolata. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Dąbrowie, na terenie województwa wielkopolskiego. Posiadamy spore doświadczenie w branży, które umożliwia nam nieustanny rozwój oraz poszerzanie oferty.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest wydobycie i sortowanie kruszyw budowlanych. Pracujemy w branży budowlanej od lat, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług, a także szeroką ofertę, w której każdy znajdzie coś dla siebie.

Przede wszystkim świadczymy:
- roboty ziemne,
- wydobycie kruszyw budowlanych,
- sortowanie kruszyw budowlanych,
- produkcja betonu,
- rozbiórki,
- usługi transportowe.

Transportujemy przede wszystkim kruszywa budowlane oraz beton. Posiadamy jeden z najbardziej nowoczesnych parków maszynowych na terenie całej Wielkopolski. Dysponujemy ciągnikami siodłowymi z wannami, wywrotkami z przyczepami, gruszkami, gruszko-pompami, koparkami, spycharkami czy też ładowarkami.

Pracownicy firmy Żwirownia Dolata to wykwalifikowani fachowcy, którzy posiadają odpowiednie uprawnienia i doświadczenie, które pozwala im na wykorzystanie pełnego potencjału tychże maszyn. Gwarantujemy terminową realizację zleceń, usługi wysokiej jakości oraz przede wszystkim atrakcyjne ceny.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do odwiedzenia siedziby firmy Żwirownia Dolara w Dąbrowie oraz zachęcamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubuskie, wielkopolskie

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
A
alpc
To dobra, solidna firma. Fakt, że dawno z niej korzystałam, ale dzięki jej pracownikowi szybko zasypano fundamenty, bez dodatkowej pracy. Nie miałam wcześniej okazji, ale znalazłam to w PF, wić dziękuję za ówczesna pomoc bez zobowiązań.
P
polecam
Największy wybór kruszyw budowlanych. Ceny lepsze niż u konkurencyjnych firm. Szczerze polecam.
T
Tyzaa
Transport kruszyw wykonali terminowo. Dzięki temu mogłem dokończyć zaplanowane prace.
K
Krzysiek
Sprawnie transportują materiały sypkie. Bezpiecznie dowieźli na budowę zamówiony żwir. Profesjonaliści w każdym calu.