Żwirownia Dolata

Solidny producent wytrzymałego betonu

Beton
ul. Wiejska 27, 62-070 Dąbrowa wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Może cię zainteresować
Żwirownia Dolata

Informacje

Opis działalności
Jako działająca na rynku już od 1998 roku Żwirownia Dolata oferujemy sprzedaż materiałów sypkich oraz beton. Nasza żwirownia zlokalizowana jest w Dąbrowie, na ternie województwa wielkopolskiego. Właścicielką naszej działalności jest Agnieszka Dolata.
Produkty i usługi
Posiadamy ponad 22-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Na co dzień zajmujemy się wydobywaniem piasku i transportem kruszyw budowlanych pod wskazane przez Państwa miejsce. Naszą ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych oraz właścicieli małych i dużych firm.

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:

- piasek na zasypki,
- piasek 0-2 oraz 0-4,
- mieszanki 0-8 i 0-16
- żwir,
- kliniec,
- gruz budowlany.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Pomogą oni Państwu dobrać odpowiedni beton drogowy czy też konstrukcyjny. Uzupełnieniem naszego asortymentu jest beton suchy i beton konstrukcyjny. Dodatkowo specjalizujemy się w kształtowaniu terenu.

Co więcej, oferujemy dostarczanie piasku na zasypkę fundamentów, żwir do betonu, piasek do murowania oraz żwir do celów przemysłowych. Do wszystkich zleceń podchodzimy indywidualnie.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia Żwirowni Dolata w Dąbrowie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubuskie, wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń